دنیای بازی و اسباب بازی بازیزا

دنیای بازی و اسباب بازی بازیزا | وارد شوید | ثبت نام کنید

آیا گیمز کام 2020 به خاطر ویروس کرونا تعطیل می شود؟

دسته‌بندی: اخبار
تاریخ: 17 مارس 2020
بازدید: ۲۶ نفر
عکس آیا گیمز کام 2020 به خاطر ویروس کرونا تعطیل می شود؟

برگزار کنندگان گیمزکام فعلا تصمیمی برای تعطیل کردن گیمزکام 2020 ندارند اما ممکن است این قضیه در آینده با تغییراتی همراه باشد.

در حالی که این روزها گشترش ویروس کرونا باعث تعطیلی بسیاری از کسب و کارها و نمایشگاه های بزرگ مانند E3 2020 شده است، برگزارکنندگان برخی از فستیوال ها و نمایشگاه های بازی و اسباب بازی هنوز برنامه های خود را متوقف نکرده اند. بعد از انتشار خبر تعطیلی نشدن جشنواره کن 2020 در حال حاضر خبرهای ضد و نقیضی هم از برگزاری جشنواره گیمزکام 2020 به گوش می رسد.

گیمزکام هر سال در آلمان برگزار می شود و امسال هم قرار ست در تاریخ 25 آگوست معادل 4 شهریور شاهد برگزاری این نمایشگاه باشیم. البته تاریخ برگزاری این نمایشگاه فاصله زیادی با ویروس کرونا دارد اما باز هم مسئولان نمایشگاه در مورد این مسئله صحبت هایی را کرده اند.

ما این روزها در حال تحقیق و بررسی خطرات ویروس کرونا در مورد گیمزکام هستیم. این موضوع به دلیل اهمیت سلامت شرکت کنندگان برای ما حائز اهمیت است. این روزها مراحل آماده سازی نمایشگاه بازی برای حضور شرکت کنندگان در حال انجام است البته ما در این زمینه تمامی پروتکل ها را رعایت کنیم. اگر مسئولان نمایشگاه تصمیم به تعطیلی نمایشگاه بگیرند تمام هزینه های بلیت های خریداری شده به مردم  باز خواهد گشت و دعوت نامه های گیمزکام نیز برای موارد بعدی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنان باید سعی کرد و دید ویروس کرونا تا چه زمانی گسترش پیدا می کند. اگر راه حلی برای کنترل این ویروس پیدا نکنند با شروع تابستان این ویروس کنترل خواهد شد. این نمایشگاه سال های گذشته 373 هزار بازدیدکننده داشته است و امسال هم به خاطر حضور پلی استیشن 5 و ایکس باکس ایکس بسیار داغ تر از قبل برگزار می شود. هر چند حتی احتمال تاخیر در عرضه این کنسول ها نیز به خاطر ویروس کرونا وجود دارد.

 

برچسب‌ها:
nasrin

nasrin

دیدگاه‌ها

۰۹۹۰۲۴۳۸۰۰۱
با ما در تماس باشید

تمامی حقوق برای بازیزا محفوظ است.