دنیای بازی و اسباب بازی بازیزا| وارد شوید| ثبت نام کنید

جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

دسته‌بندی: بازی
تاریخ: ۱۱ تیر ۱۳۹۹
بازدید: ۶۲۳ نفر
عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

در دنیای امروزی دیگر بازی کردن فقط مختص پسرها نیست و در حال حاضر بازی های دخترانه جذابی وجود دارد که دخترها می توانند مطابق با سلیقه خود آن را دانلود و یا به صورت آنلاین بازی کنند. این بازی های هیجان انگیز و در برخی از موارد اعتیادآور در فروشگاه های اینترنتی موجود هستند و به خوبی می توانند سلیقه تمامی افراد را پوشش دهند و به نیاز آن ها پاسخ دهند.

بازی های آنلاین معمولا با موضوعات گوناگونی چون بازی های پازلی، رقابتی، سرعتی، داستانی، آموزشی و ….طراحی و به بازار عرضه شده اند. در این نوشته از سایت بازیزا به معرفی جدیدترین بازی های دخترانه اینترنتی و آنلاین می پردازیم و لینک دانلود آن ها را برای گوشی های اندروید در اختیار شما قرار می دهیم تا با دانلود آن بتوانید از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

بازی  once upon a tower

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

اگر چه از زمان ارائه این بازی به بازار زمان زیادی نگذشته است اما توانسته است در شروع کار افراد زیادی را جذب خود کند و به شهرت زیادی دست یابد. کاراکتر اصلی این بازی که کاربر آن را کنترل می کند یک پرنسس است که در یک قصر زندانی شده است. این پرنسس برای نجات خود در انتظار ناجی نمی نشیند و خودش برای نجات یافتن دست به کار می شود تا بتواند جان خود را نجات دهد.

تمامی جریان بازی در جهت نجات پرنسس از قصر است. برای نجات یافتن از قصری که پرنسس در آن گرفتار شده است باید همانند یک شوالیه با انبوه مردان ارتش بجنگید. این بازی را به دخترانی که تا حدودی اهل تجربه هیجان هستند پیشنهاد می کنیم. این بازی انتخاب مناسبی برای افزایش حس اعتماد به نفس است. از نظر کاربران مهم ترین نقطه ضعف این بازی وجود تبلیغات بیش از حد داخل برنامه است که برخی مواقع باعث توقف بازی می شود. این بازی برای اندروید قابل استفاده است.

دانلود بازی  once upon a tower

بازی Agent Alice

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

تمامی جریان این بازی مرتبط با یک کارآگاه زن به نام آلیس است. شما با دانلود این بازی در نقش آلیس قرار می گیرید و می توانید مجرمان را شناسایی کنید. این بازی برای گروه سنی خاصی طراحی نشده است و همه افراد می توانند از آن استفاده کنند. شما باید برای یافتن سرنخ های گوناگون تمام تلاش خود را انجام دهید.

در واقع روند این بازی متناسب با عملکرد شما برای به سرانجام رساندن هر جرم پیش می رود. این بازی در چند بخش مختلف ساخته شده است و شما برای این که بتوانید وارد هر بخش بشوید باید قسمت قبلی را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید. این بازی معمایی فراتر از یک پازل است و کاربر باید از تمام توان و مهارت خود برای انطباق یافته ها و عکس العمل های سریع استفاده کند. این بازی برای سیستم عامل ها اندروید در دسترس است.

 

بازی Quiz of Kings

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

بازی کوییز آف کینگز یک بازی دخترانه و رقابتی است که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. با ثبت نام در این بازی آنلاین می توانید در شش مرحله و به صورت یک در میان هر بار به سه سوال پاسخ داده و منتظر رقیبتان شوید تا او هم به سوالات پاسخ دهد. روند بازی به این صورت است که موضوع سوالات سه مرحله از بازی را شما تعیین کرده و موضوع سوالات سه مرحله دیگر را رقیبتان تعیین می کند.

شما می توانید برای سوالات موضوعات گوناگونی را انتخاب کنید. این موضوعات شامل مواردی مانند سینما، برنامه های تلویزیونی، جغرافیا، زبان انگلیسی، طبیعت، تاریخ، سرگرمی، تکنولوژی، ورزشی، علمی، نوشیدنی، ادبیات، مذهبی، موسیقی، هنر و … است.

بازی Bonnie’s Brunch

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

Bonnie’s Brunch یکی دیگر از بازی های پرطرفدار دخترانه برای سیستم عامل اندروید است. در این بازی شما در نقش بانی قرار می گیرید و داخل ماشینی که حکم یک کافه سیار دارد، سرو غذا و زمان لازم را برای هر کدام مدیریت می کنید. این بازی شامل 50 مرحله است که در هر مرحله می توانید چالش های گوناگونی را برای بشقاب های صبحانه روزهای گوناگون در نظر بگیرید.

بازی  Candy Crush

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

این بازی یکی از بهترین بازی های دخترانه برای اندروید است. این بازی بسیار اعتیادآور است و ممکن است اگر آن را استارت بزنید هرگز نتوانید از آن دل بکنید. بازی Candy Crush تقریبا 500 بار دانلود شده است و می توان گفت که به یکی از محبوب ترین بازی های اندروید برای دختران تبدیل شده است.

برای انجام این بازی باید در هر مرحله آب نبات های رنگی و شبیه به هم را با هم هماهنگ کنید و آن ها را ناپدید کنید. هر چه مرحله بازی ارتقا پیدا کند میزان سختی بازی بیشتر می شود و شما بیشتر به چالش کشیده می شوید. پیشنهاد می کنیم حتما این بازی را دانلود کنید البته مراقب باشید که معتاد این بازی جذاب دخترانه نشوید.

بازی Pet Rescue Saga

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

در این بازی جذاب باید حیوانات خانگی را از دست دزدها نجات دهید. این بازی جزء محبوب ترین بازی های اندروید دخترانه است و در حدود 50 میلیون بار دانلود شده است. روال بازی بدین صورت است که باید دو یا چند مکعب رنگی را با هم جور و آن ها را ناپدید کنید تا بتوانید حیوانات خانگی را از دست دزدهای خائن نجات دهید.

بازی Pet Rescue Saga با سناریوهای مختلف مرتبط با هر مرحله و صداهای جالب می تواند به شدت شما را معتاد کند. آنچه در این بازی قابل اهمیت است این است که تعداد حرکات شما برای به پایان رساندن هر مرحله و انجام ماموریت مرتبط با آن مرحله محدود است.

دانلود بازی Pet Rescue Saga

بازی Movie Star Planet

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

بازی  Movie Star Planet یکی از بازی هایی است که هر دختر نوجوانی می تواند آن را تجربه کند. در این بازی جذاب و محبوب به شما این شانس داده می شود که به یک فرد مشهور و ثروتمند تبدیل شوید. همچنین می توانید در این بازی خاص دوستان جدیدی پیدا کنید و با آن ها گفتگو کنید. شما می توانید با پوشاندن لباس های خاص به آواتارتان بازی را آغاز کنید، لباس طراحی کنید، محیط اطرافتان را دکور کنید و فیلم بسازید و مراحل بازی را بدین ترتیب پیش ببرید.

بازی Subway Surfers

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]
تمام مراحل این بازی با دویدن همراه است. بازی به این صورت شروع می شود که شما در کاراکتر جیک قرار می گیرید. جیک در حال رنگ کردن دیوار مترو و کشیدن نقاشی بر روی آن است که به صورت ناگهانی بازرس چاق و سگش برای دستگیری او می آیند.

شما باید تا جایی که می توانید از دست بازرس فرار کنید باید به جیک کمک کنید تا بتواند از روی موانع عبور کند یا از زیر آن غلت بخورد و به قطارهای در حال رفت و آمد برخورد نکند. گرافیک این بازی دخترانه بسیار جالب و رنگارنگ است همچنین کاراکترهای متنوع و گوناگون نیز در این بازی حضور دارند که این بازی را دلچسب تر می کند.

بازی fruit Ninja

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

Fruit Ninja یک بازی سرعتی است پس هم اکنون زمان آن فرارسیده است که شمشیر خود را بردارید و میوه ها را تکه تکه کنید اما مراقب باشید که به بمب ها برخورد نکنید. این بازی بسیار اکشن و اعتیادآور است. هر چه بتوانید میوه های بیشتری را تکه تکه کنید بهتر می توانید بازی را پیش ببرید و شمشیرهای جدیدی را به دست آورید.

علاوه بر این در این بازی جذاب و دخترانه مینی گیم هایی وجود دارد که با شرکت در آن ها می توانید میزان مهارت خود را محک بزنید و با شرکت در چالش های روزانه جوایز مختلفی دریافت کنید. اگر این حجم هیجان برای شما کافی نیست و به دنبال هیجان بیشتری هستید می توانید در رقابت های آنلاین این بازی شرکت کنید و با نینجاهای دیگر رقابت کنید و میزان هوش و استعدادتان را بسنجید.

بازی Diversion

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

در این بازی موارد بسیاری وجود دارد که می تواند جذاب باشد و توجه شما را به خود جلب کند. دویدن، پریدن، عبور کردن از ارتفاعات، شنا کردن، آویزان شدن، سر خوردن و پرواز کردن از جمله مواردی است که انی بازی را بیشتر هیجان انگیز می کند. با گذراندن هر مرحله و سپری کردن هر چالش، می توانید قفل شخصیت های بازی را باز کرده آن ها را نیز وارد بازی کنید.

بازی  Cut the Rope

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

این بازی رایگان را می توانید بر روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب کنید و از انجام آن لذت ببرید. Cut the Rope یک بازی ماجراجویانه است که می تواند به خوبی اوقات فراغت شما را پر کند. در بازی طناب را ببر باید در هر مرحله با توجه به قوانین فیزیک، موانع غیر قابل پیش بینی را حل کنید و آبنبات به دست آورید.

هر چه بیشتر در بازی جلو روید بیشتر در آن غرق می شوید و انگیزه بیشتری پیدا می کنید تا تک تک مراحل را رد کنید و چالش های مختلف بازی را کشف کنید.

بازی  Layton’s Mystery Journey

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

این بازی زیر مجموعه بازی های ماجراجویی Layton ها است. در این بازی کاربر باید از رمز و رازهای زیادی پرده برداری کند. شخصیت اصلی این بازی کاتریل لیتون نام دارد. بستر این بازی در شهر لندن اتفاق می افتد. این دختر برای حل کردن معماهای گوناگون که در نهایت به پیدا کردن پدرش منجر می شود، شهر لندن و اطراف آن را سر می زند.

در حین بازی او به سرنخ هایی می رسد که هر کدام برای حل معماهای پیش رو او مفید هستند. داستان هیجان انگیز بازی به شکلی طراحی شده است که کاربر می تواند تا ساعت ها درگیر آن شود بدون اینکه گذر زمان را حس کند. این بازی به صورت رایگان طراحی شده است اما در برخی از موارد برای رسیدن به موفقیت بیشتر باید پرداخت های درون برنامه ای انجام دهید. این بازی به زبان های انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی  و برای سیستم عامل اندروید در دسترس است.

بازی Lara Croft Go
عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]

Lara Croft Go یکی از بازی های مشهور کامپیوتری است که قهرمان آن یک زن است. کاراکتر اصلی این بازی باید تمام مهارت و توان خود را برای طی کردن پروسه بازی به کار گیرد. ژانر این بازی ماجراجویی است. در این بازی می آموزید که برای زنده ماندن در این دنیای وحشی باید کارهای زیادی انجام دهید که این کارها اصلا آسان نیست.

گرافیک این بازی بسیار جذاب است و صحنه های زیاد با جزئیات و رنگ آمیزی مختلف طراحی شده اند. در این بازی شما باید به لارا کمک کنید  تا با حرکت انگشت بر روی صفحه در طول مسیر حرکت کند. هنوز نسخه رایگانی از این بازی ارائه نشده است و باید برای دسترسی به این بازی هزینه پرداخت کنید.

بازی Monument Valley 2

این بازی ادامه Monument Valley است که به بازار عرضه شده است. این بازی در میان کودکان طرفداران بسیاری دارد. طراحی زیبا و پر از جزییات این بازی معمایی سبب شده است تا تجربه این بازی برای کودکان جذاب باشد. داستان بازی Monument Valley 2 در مورد یک فرزند و مادر است که در یک قلعه زندگی می کنند.

داستان بازی به این صورت است که این مادر و فرزند باید موانعی را برای رسیدن به قلعه از سر راه خود بردارند. عبور از این مراحل و موانع نیاز به تلاش بسیاری دارد. تنها مشکلی که در حال حاضر برای این بازی وجود دارد این است که بازی رایگان نیست و برای دانلود آن باید هزینه پرداخت کنید.

بازی My Knit Boutique

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]
در این بازی به همراهان دختران دیگر به بافندگی می پردازید. این بوتیک از نخ های رنگارنگ و پارچه های زیبا پر شده است. در واقع شما می توانید با 7 دوست جدید خود روسری های زیبا و لباس های رنگارنگ و شیک ببافید. همچنین می توانید بوتیک خود را تزیین کنید و به مشتریان خود در انتخاب و خرید کمک کنید. علاوه بر این موارد می توانید بافت عروسک را نیز تجربه کنید.

بازی Dear Diary

عکس جدیدترین بازی های آنلاین و اندروید دخترانه [+لینک دانلود]
شما باید در این بازی با آنا ملاقات کنید و به او در زمینه درس و کار مشاوره دهید. آنا دبیرستان را پشت سر گذاشته است و هم اکنون زمان آن فرا رسیده است تا برای قبولی در دانشگاه تصمیم گیری کند. شما می توانید وارد این داستان تعاملی بشوید و با کاراکترهای مختلف بازی تعامل داشته باشید. این بازی در گوگل پلی به صورت کاملا رایگان قرار دارد. در صورتی که بخواهید در این بازی از امکانات بیشتری استفاده کنید باید نسخه پولی آن را خریداری کنید.

دانلود بازی Dear Diary

سوالات متداول در مورد بازی های دخترانه

بازی های دخترانه به صورت اینترنتی و ÷آنلاین برای سیستم عامل اندروید و ios در دسترس است.

تمامی جریان این بازی مرتبط با یک کارآگاه زن به نام آلیس است. شما با دانلود این بازی در نقش آلیس قرار می گیرید و می توانید مجرمان را شناسایی کنید.

سوالات موضوعاتی شامل مواردی مانند سینما، برنامه های تلویزیونی، جغرافیا، زبان انگلیسی، طبیعت، تاریخ، سرگرمی، تکنولوژی، ورزشی، علمی، نوشیدنی، ادبیات، مذهبی، موسیقی، هنر و ... است.

 

 

 

 

برچسب‌ها:
nasrin

nasrin

خودم عاشق بازی های گروهی و همچنین داشتن اسباب بازی های جذابم. هنوز کودک درونم زندست!

دیدگاه‌ها

Avatar

porn pics در ۱۲ تیر ۱۳۹۹ گفته:

Looks good!I like this!

پاسخ

تمامی حقوق برای بازیزا محفوظ است.