دنیای بازی و اسباب بازی بازیزا| وارد شوید| ثبت نام کنید

معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]

دسته‌بندی: بازی
تاریخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
بازدید: ۳۸۱ نفر
عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]

حضور و توسعه روزافزون گوشی های هوشمند در زندگی مردم جهان و ظهور بازی موبایل به عنوان یک سرگرمی فوق العاده بر روی گوشی های هوشمند دنیای عجیبی را در صنعت بازی برای اقشار مختلف جامعه رقم زده است.

این روزها کمتر کسی را در اطرافیان خود می بینید که به بازی های موبایلی علاقه و تمایلی نشان ندهد. حضور این بازی ها به حدی در زندگی مردم امروز اهمیت پیدا کرده است که گوگل پلی و اپ استور در این زمینه با هم وارد رقابت شده اند و هر کدام برای تامین نیاز کاربران خود و راضی نگه داشتن آن ها تماماً در حال تلاش هستند.

از این رو در این نوشته از سایت بازیزا نگاهی به بهترین بازی های موبایلی سال 2020 که تاکنون برای اندروید و ios منتشر شده اند می پردازیم. تا پایان همراه ما باشید.

1. بازی Dead Cells

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
بازی Dead Cells به صورت آفلاین انجام می شود. ساختار بازی ساده نیست و ممکن است شما بعد از هر بار مردن، تمامی چیزهایی را که در حین بازی بدست آورده اید را از دست بدهید. گاهی نیز ممکن است به نقطه شروع بازگردید.

با در نظر گرفتن تمامی این نکات باز هم این بازی در لیست اعتیادآورترین و بهترین بازی های موبایلی سال 2020 قرار گرفته شده است. شاید بتوان گفت که طراحی مراحل و محیط متنوع بازی و اهمیت بازی برای تلاش بازیکنان عامل اصلی اعتیاد زیاد به این بازی باشد.

شما هر چه در این بازی بیشتر تلاش کنید سریع تر با واکنش دشمنان آشنا می شوید با این کار شما آیتم های زیادی را بدست می آورید و به طبع می توانید شخصیت اصلی بازی را هم قدرتمند تر کنید. شما در مراحل مختلف بازی به موفقیت نزدیک تر می شوید و همین امر به طبع ارزش تجربه بازی را برای شما بالا می برد.

بازی Dead Cells، اکشنی است در فرم نقش آفرینی که در آن باید از سیاه چاله یک زندان فرار کنید. اگر GrimValor را تجربه کرده اید و از آن لذت برده اید، بازی Dead Cells می تواند یک پیشنهاد بی نظیر و فوق العاده برای شما باشد.

پس حتما به تجربه این بازی فکر کنید. این بازی برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios مناسب است. برای این بازی باید هزینه ای معادل 8.99 دلار پرداخت کنید.

دانلود بازی Dead Cells برای اندروید

دانلود بازی Dead Cells برای ios

2. بازی KartRider Rush

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
بازی  KartRider Rush به صورت آنلاین انجام می شود. در نسخه موبایلی این بازی دیگر خبری از صفحه عمودی ماریو کارت نیست و بازیکنان می توانند از قدرت بیشتری استفاده کنند به همین خاطر است که این بازی حالت های گیم پلی متنوعی دارد.

شما در هر مرحله از مسابقه KartRider Rush می توانید کنترل یک ماشین را بدست بگیرید و با استفاده از ابزاری که در اختیار شما قرار داده شده است می توانید بازی را هدایت کنید و از رقیبان خود جلو بیفتید.

این بازی برای هر دو سیستم عامل ios و اندروید مناسب است و مهم ترین نکته ای که در مورد بازی وجود دارد این است که شما می توانید به صورت کاملا رایگان این بازی را در گوشی هوشمند خود داشته باشید.

دانلود بازی KartRider Rush برای اندروید

3. بازی  Sky Gamblers – Storm Raiders 2

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین در اختیار کاربران قرار داده شده است. در گذشته این بازی فقط برای ios در دسترس بوده است اما در حال حاضر با تلاش این مجموعه پای این بازی به سیستم عامل اندروید نیز باز شده است.

اگر علاقه مند به یک جنگ هوایی با کیفیت بر روی گوشی های هوشمند خود هستید این بازی مناسب ترین پیشنهاد ما برای شما به شمار می رود. این بازی از نظر گرافیکی بسیار قدرتمند است. بازی  Storm Raiders 2 جنگ جهانی دوم را نمایش می دهد و بازی با در نظر گرفتن جزئیات زیاد توانسته است این محیط را به خوبی برای مخاطب تداعی کند.

پویا بودن محیط باعث شده است تا نبردهای بازی واقعی تر باشند. مشکل این بازی عدم بهینه بودن آن برای سیستم عامل اندروید است. همین عامل باعث شده است تا گوشی هایی که نسخه اندروید پایین تری دارند، به هنگام اجرای بازی با مشکل روبرو شوند. قیمت این بازی معادل 4.99 دلار می باشد.

دانلود بازی Storm Raiders 2 برای اندروید

4. بازی SIMULACRA 2

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
این بازی ادامه دهنده نسخه پیشین است اما این بار از ایده ای جدید استفاده کرده است و همین عامل باعث شده است که  SIM – Sara Is Missing محبوبیت زیادی در میان کاربران موبایل داشته باشد. این بازی با مرگ یک اینفلوئنسرکه مایا نام دارد شروع می شود.

بازیکنی که گوشی او را در اختیار دارد باید بتواند از رمز و راز این اتفاق مطلع شود اما نکته مهم این جا است که این اتفاق چگونه باید انجام شود؟ شما باید بتوانید با دوستان مایا صحبت کنید، وارد صفحه مجازی او بشوید، گالری او را ببینید و به هر مدرکی که داخل گوشی او هست نگاهی بیندازید تا بتوانید جواب مطلوب را دریافت کنید. این بازی هر دو سیستم عامل اندروید و ios را پشتیبانی می کند.

دانلود بازی SIMULACRA برای اندروید

دانلود بازی SIMULACRA برای ios

5. بازی Traffix 3D

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]

بازی Traffix 3D به صورت آفلاین انجام می شود اما متاسفانه این بازی قربانی تبلیغات بیش از اندازه شده است. نسخه ابتدایی این بازی توانست دانلود بالایی را تجربه کند و حق خود را دریافت کند اما نسخه Traffix 3D تاکنون نتوانسته است حق خود را از فروش دریافت کند و در حال حاضر یکی از الماس های گمشده فروشگاه های اپلیکیشن است.

روال بازی بدین صورت است که در هر مرحله از بازی اتومبیل ها از مسیرهای گوناگون حرکت می کنند و در صورتی که با یکدیگر برخورد داشته باشند از بازی اخراج می شوند. بازیکن باید با استفاده از چراغ راهنمایی و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی مانع این تصادف شود.

مهم ترین کاری که شما به عنوان یک بازیکن می توانید انجام دهید این است که چراغ ها را کنترل کنید تا ماشین ها با سلامت کافی به مقصد برسند. تمامی مراحل با یک ایده پردازی فوق العاده طراحی شده است و همین عامل باعث شده است تا هیجان بازی در مراحل مختلف بالا رود.

این هیجان در تمام مراحل بازیکن را به فکر کردن وادار می کند. شما می توانید این بازی را برای سیستم عامل اندروید و ios به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود بازی Traffix 3D برای اندروید

دانلود بازی Traffix 3D برای ios

6. بازی  Johnny Trigger

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
این بازی به صورت آفلاین انجام می شود. جانی تریگر در روزهای آخر سال 2019 به تلفن های هوشمند راه یافت اما چون جایگاه یک اکشن کژوال مهیج در لیست بازی های موبایلی خالی بود، این بازی به سرعت وارد لیست بهترین بازی های موبایلی سال 2020 برای هر دو دوسیستم عامل شد.

ایده ای که بر روی این بازی پیاده شده باعث شده است که این پلتفرم بسیار لذت بخش باشد. ترکیب حرکات آکروباتیک و صحنه های اسلوموشنی که یادآور ماتریکس است. این ایده بسیار منحصر به فرد و خاص است و هر کسی نمی تواند آن را پیاده سازی کند اما جانی تریگر توانسته است به شکلی کاملا ساده و سرگرم کننده این تجربه را در موبایل به تصویر بکشد.

کاراکتر اصلی این بازی خودش می توانند حرکت کند و حرکات آکروباتیک انجام دهد. شما فقط باید نشانه گیر اسلحه ای که روی دشمنان افتاده است را کلیک و سپس شلیک کنید. اگر تیر شما در این بازی به خطا برود قطعا می بازید. این برنامه به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

دانلود بازی Johnny Trigger برای اندروید

دانلود بازی Johnny Trigger برای ios

7. بازی Dream League Soccer 2020
عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]

بازی آنلاین Dream League Soccer 2020 به صورت آفلاین نیز قابل انجام است. این بار سازندگان این بازی، دستی به سر و روی این بازی کشیدند و در دیم لیگ 2020 گرافیک تاریخ مصرف گذشته را حذف کردند و با استفاده از تکنولوژی موشن کپچر فوتبال را واقعی تر از گذشته به تصویر کشیدند.

البته هرگز نمی توانیم توقع جذابیت FIFA Mobile و PES Mobile را داشته باشیم اما این بازی توانسته است به عنوان تنها گزینه آفلاین شبیه ساز فوتبالی، بهبودهایی را داشته باشد و تجربه کامل تری را ارائه دهد.

در بخش آفلاین می توانیم یک تیم را انتخاب کنیم و با انجام تکنیک های ساده آن را قوی تر کنیم تا تیم بتواند به لیگ های بالاتر برود. در قسمت آنلاین هم می تواند با دیگر بازیکنان وارد رقابت شود. شما می توانید این بازی را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود بازی Dream League Soccer 2020 برای اندروید

دانلود بازی Dream League Soccer 2020 برای ios

8. بازی Castlevania: Symphony of the Night

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
بازی Castlevania: Symphony of the Night به صورت آفلاین برای گوشی های هوشمند ارائه شده است. در حال حاضر ک انیمه کسلوانیا به محبوبیت رسیده است وقت آن شده که یک بازی کلاسیک را از این مجموعه تجربه کنیم.

این بازی به عنوان یکی از پورت های نوستالژی سال 2020 همان تجربه 20 سال گذشته را برای گوشی ها فراهم کرده است اما این طور که مشخص است این کار به درستی انجام نشده است. در این جا بازیکن کاراکتر آلوکارد نقش پسر دراکولا را بر عهده دارد و داستان بازی نیز پیرامون بازگشت او به قلعه پدریش انجام می شود.

همانند دیگر بازی های کلاسیک کسلوانیا این بازی نیز اکشن دو بعدی و سریع است و بازیکن با اسلحه هایی که در دست دارد به جنگ با شیاطین می رود. بازی Castlevania: Symphony of the Night در سال 1997 منتشر شد و توانست نقدهای مثبتی دریافت کند. هزینه این بازی معادل 2.99 دلار است و هر دو سیستم عامل اندروید و ios را پشتیبانی می کند.

دانلود بازی Castlevania: Symphony of the Night برای ios

9. بازی GRIS

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
گریس یک بازی آفلاین و فوق العاده زیبا است. پلتفرم این بازی ماجراجویی است و داستان دختری به نام گریس را نمایش می دهد که به دنیایی بی رنگ وارد می شود و با در دست گیری قدرتی باید رنگ و احساس را به آن برگرداند.

در این بازی اصلا خبری از دیالوگ نیست و بیشتر بازی در دو بخش بصری و موسیقی روایت می شود و به خاطر عملکرد فوق العاده این دو قسمت، احساسات درونی و شخصیت اصلی داستان ملموس تر شده است. این بازی برای هر دو سیستم عامل در دسترس است.

دانلود بازی GRIS برای ios

10. بازی  Legends of Runeterra و Teamfight Tactics

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
پلتفرم این بازی به صورت آنلاین طراحی شده است. Valorant به عنوان ترکیبی از کانتر استرایک و اوورواچ ارائه شده است تا الان با استقبال بی نظیری مواجه شده است. البته باید منتظر بازی بی نظیر Wild Rift برای نسخه موبایلی باشیم که تاریخ انتشار این بازی هنوز اعلام نشده است.

تا زمانی انتشار این بازی می توانیم در دنیای بازی  Teamfight Tactics و Legends of Runeterra غرق شویم و این انتظار را کاهش دهیم. اگر بخواهیم توضیح مختصری در مورد این بازی ارائه دهیم، باید بگوییم که Teamfight Tactics هسته اولیه گیم پلی و بر پایه یکی از ترندهای جدید دنیای بازی است.

در واقع می توان گفت کاملا مشابه Dota Auto Chess که به نوعی آغازگر این سبک از بازی است. در  Teamfight Tactics تمام مبارزات درون یک صفحه شطرنجی انجام می شود و بازیکنان در هر مرحله می توانند مهره های خود را به بازی بفرستند.

در پایان هر مرحله شخصیت هایی را که به صفحه فرستاده اید، خودشان متناسب با توانایی که دارند مبارزه را شروع می کنند و به همین خاطر اینکه شما مهره را در کدام مکان قرار دهید و از چه شخصیتی استفاده کنید مهم ترین استراتژی در طول بازی محسوب می شود.

Legends of Runeterra یک بازی کارتی از این مجموعه است که شما می توانید با کارت هایی که در دست دارید به جنگ با حریفان خود بروید. هر دو سیستم عامل اندروید و ios می توانند این بازی را به صورت رایگان دانلود کنند.

دانلود بازی Teamfight Tactics برای اندروید

دانلود بازی Teamfight Tactics برای ios

11. بازی  PUBG MOBILE

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
برگ برنده بازی PUBG MOBILE در مورد PvP Battle Royale بزرگ است که در یک جزیره بزرگ پر از اسلحه و تجهیزات جنگی بین 100 بازیکن به صورت آنلاین در حال انجام است. برنده این نبرد بزرگ آخرین نفری است که می تواند زنده بماند.

به مدد توسعه دهنده بازی یعنی استودیو  Tencent Games به صورت مداوم به این بازی نقشه ها و حالت های جدید افزوده می شود. برای جلوگیری کردن از طولانی شدن جنگ ها مکانیزم هایی مانند کوچک تر کردن فضای مبارزه وجود دارد که به هیجان بازی نیز کمک می کند.

دانلود بازی PUBG MOBILE برای اندروید

دانلود بازی PUBG MOBILE برای ios

12. بازی  Toy Story Drop

عکس معرفی جدیدترین بازی های موبایل 2020 [+لینک دانلود برای اندروید و iOS]
بازی Toy Story Drop یک پازل جورکردنی با شخصیت های محبوب انیمیشن toy store است. در این بازی شما باید آیتم های همرنگی را از میان ببرید تا بتوانید امتیاز بگیرید و به مراحل بعدی بروید. با نابود کردن تعداد بیشتری از این آیتم ها در هر مرحله جایزه می گیرید.

این جایزه به شما کمک می کند تا تعداد بیشتری از مهره ها را از میان ببرید. مراحل این بازی در فضای دل انگیز و دوست داشتنی انیمیشن مانند اتاق اندی، سیاره پیتزا و ….رخ می دهد و شما با گذراندن مراحل گوناگون و پیشرفت در بازی می توانید وارد قسمت های گوناگونی در دنیای اسباب بازی ها شوید و در هر کدام به ماجراجویی منحصر به فردی بپردازید.

علاوه بر گیم پلی بازی برای شما ماموریت های زمان دار و متنوعی هم تعریف شده است تا هیجان بازی بیشتر شود و با شرکت در آن ها بتوانید مراحل بیشتری از بازی را برنده شوید.

دانلود بازی Toy Story Drop برای اندروید

کلام آخر

موبایل گیمینگ و بازی و سرگرمی با گوشی های هوشمند روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است. هر ساله این بازی ها با تنوع و گرافیک بهتری ارائه می شوند. در این نوشته جذاب ترین و جدیدترین بازی های موبایل را برای سال 2020 معرفی کردیم. شما می توانید تمامی این بازی ها را برای سیستم عامل اندروید و ios از همین صفحه دانلود کنید.

سوالات متداول در مورد بازی های موبایلی

در حال حاضر بازی های موبایلی برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios منتشر شده است.

به دلیل تنوع زیاد و کیفیت و گرافیک بالای این بازی ها وابستکی و علاقه زیادی در میان گروه های سنی مختلف برای بازی های موبایلی وجود دارد.

بازی های موبایلی در تمامی ژانرهای اکشن، درام، کلاسیک و ...برای گروه های سنی مختلف طراحی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها:
nasrin

nasrin

خودم عاشق بازی های گروهی و همچنین داشتن اسباب بازی های جذابم. هنوز کودک درونم زندست!

دیدگاه‌ها

Avatar

حامد در ۲ شهریور ۱۳۹۹ گفته:

این بازی ها کلی ادمو هیجانی می کنند.

پاسخ
Avatar

افسانه در ۲ شهریور ۱۳۹۹ گفته:

بازی های موبایلی به شدت سرگرم کننده هستند. اصلا متوجه گذر زمان نمشم.

پاسخ
Avatar

رهام در ۲ شهریور ۱۳۹۹ گفته:

بازیزا دوباره ترکوندی لیستت خیلی کامل بود.

پاسخ
Avatar

سحرناز در ۲ شهریور ۱۳۹۹ گفته:

تشکر برای لینک دانلود. بی نظیر هستید.

پاسخ

تمامی حقوق برای بازیزا محفوظ است.