دنیای بازی و اسباب بازی بازیزا

دنیای بازی و اسباب بازی بازیزا | وارد شوید | ثبت نام کنید

راهنمای بازی اسم فامیل[+تقلب حروف و فرم بازی]

دسته‌بندی: بازی
تاریخ: 4 ژانویه 2020
بازدید: ۳,۹۳۲ نفر
عکس راهنمای بازی اسم فامیل[+تقلب حروف و فرم بازی]

 

وقتی اسم بازی های گروهی به میان می آید قطعاً اولین گزینه پیشنهادی از طرف افرادی که در دورهمی حضور دارند، بازی پر طرفدار اسم فامیل است! بازی اسم فامیل قسمت بزرگی از خاطرات کودکی بیشتر افراد را تشکیل می دهد. حتی پس از گذشت چند دهه از پیدایش این بازی در بین خانواده های ایرانی بدون اغراق می توان گفت محبوب ترین بازی گروهی در بین جامعه ایرانی همین بازی اسم فامیل است. در کوتاه ترین زمان ممکن و با چند ورق و کاغذ می توان جمع دوستانه و خانوادگی را به میدان مسابقه ای جذاب تبدیل کرد.

یکی از دلایل محبوبیت این بازی این است که احتیاجی به لوازم خاص و گران قیمت ندارد و برای انجام آن لازم نیست که لوازم خاصی تهیه شود. در هر خانه کاغذ و خودکار وجود دارد. به همین دلیل این بازی مختص طبقه خاصی از جامعه نیست و همه مردم بازی اسم فامیل را دوست دارند و در هر جمعی این بازی گرمابخش محافل و باعث ایجاد خاطرات شیرین در بین افراد فامیل و دوستان می شود. بازی اسم فامیل هیج رده سنی ندارد از کودکان تا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در این بازی شرکت می کنند و هر چه تعداد افراد بیشتر باشد باعث هیجان انگیزتر شدن رقابت خواهد شد.

تجربه این بازی در بزرگسالی حسی غیر قابل وصف و نوستالژیک است. افراد بزرگسال وقتی با کودکان و نوجوانان این بازی را انجام می دهند به دوران کودکی خود بازمی گردند و خاطرات بازی با پسرعموها ، دختردایی ها ، دخترخاله ها و … برای آن ها دوباره تکرار می شود. لازم نیست که حتما بزرگ ترها خودشان هم کاغذ و خودکار دست گرفته و بازی را انجام دهند جذابیت وقتی بیشتر می شود که هر کدام از بچه ها با کمک یکی از بزرگترهای جمع این بازی را انجام دهند و به نوعی از آن ها تقلب بگیرند. همین تقلب ها و اعتراض دیگر بازیکنان که چرا تقلب گرفتی و امتیاز به تو داده نمیشه و همین جر و بحث ها باعث زیباتر شدن بازی اسم فامیل می شود. همانطور که گفتیم برای انجام این بازی به وسایل چندانی نیاز ندارید. به راحتی می توانید با چند قلم و کاغذ بازی را آغاز کنید. برای انجام بازی اسم فامیل لازم نیست که تعداد نفرات زیاد باشد شما می توانید این بازی را دونفره هم انجام دهید.

سایت بازیزا در این نوشته سعی دارد که روش بازی و تکنیک های انجام این بازی را به شما معرفی کند. در هنگام بازی اسم فامیل اگر جز بازیکنان بوده باشید شاید در بعضی از حروف کلمات مناسب و منحصر به فرد را در ذهن خود نداشته اید و امتیاز بالایی را کسب نکرده اید و یا یکی از بازیکنان بازی اسم فامیل از شما کمک گرفته و شما نتوانسته اید که او را راهنمایی کنید. در ادامه این نوشته برای همه 32 حروف الفبا لیستی را آماده کرده ایم تا بتوانید با به یاد داشتن و یا گرفتن عکس و اسکرین شات از آن ها ، در هنگام بازی تقلب کنید. البته که تقلب کردن کار صحیحی نیست اما برای برنده شدن گاهی لازم است که همه روش ها را استفاده کرد.

با بازیزا همراه باشید تا بازی اسم فامیل را با هم بررسی کنیم و با ترفندهای آن آشنا شویم.

 

وسایل بازی

بازی اسم فامیل فقط با کاغذ و قلم انجام می شود و نیازی به وسایل دیگر ندارد. خودکار یا مداد در هر خانه ای وجود دارد و با چند ورق کاغذ می توان بازی را شروع کرد. از روزنامه و یا مجله می توان به عنوان زیردستی استفاده کرد.

 

فضای بازی

انجام این بازی به فضای خاصی نیاز ندارد و هر کجا فرصتی برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی باشد بازی اسم فامیل را می توانید انجام دهید. برای این که امکان تقلب از همه گرفته شود بعضی از افراد می توانند روی میز و مبل بنشینند و بعضی دیگر هم روی زمین بازی را انجام دهند.

 

هدف بازی

این بازی علاوه بر یک سرگرمی، می تواند دقت، سرعت عمل و تمرکز افراد را افزایش دهد. به دلیل این که این بازی با کلمات و حروف الفبا انجام می شود، می تواند دامنه لغات را افزایش دهد و اطلاعات عمومی افراد را بیشتر کند.

 

خرید بازی اسم فامیل

سایت بازیزا شرایطی را برای شما فراهم کرده تا شما دوستداران بازی اسم فامیل بتوانید بسته بازی اسم فامیل را از سایتی معتبر خریداری کنید. با کلیک کردن روی تصویر زیر می توانید نسخه جدید بازی اسم فامیل را از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

 

عکس راهنمای بازی اسم فامیل[+تقلب حروف و فرم بازی]

 

قوانین بازی اسم فامیل

این بازی گروهی می تواند با تعداد افراد متفاوتی انجام شود، به گونه ای که اگر 2 و یا 20 نفر باشند هم تفاوتی ندارد و می توانند این بازی را انجام دهند. اگر تعداد افراد زیاد باشد بهتر است چون هیجان بازی بیشتر خواهد شد. اگر رده سنی افراد متفاوت باشد قدرت بازی برای افراد کوچکتر کمتر خواهد شد. پیشنهاد سایت بازیزا به شما دو روش است که بتوانید توازن قوا را در بازی ایجاد کنید. روش اول این است که همه افراد با هم بازی کنند اما این امکان ایجاد شود تا بزرگترهای جمع به افراد کوچکتر کمک کنند. روش دوم این است که اگر تعداد بازیکنان بازی زیاد بود افراد را به دو یا سه گروه سنی تقسیم کنید تا بازیکنان در رده های سنی یکسان با هم مسابقه دهند و بعد از چند دست بازی در صورتی که در هر جمع هر کدام از افراد ضعیف تر و یا قوی تر بودند به گروه های دیگر بروند تا رقابت هیجان انگیز شود.

قبل از آغاز بازی همه افراد حاضر باید جدول را رسم کنند. البته این جدول کاملاً اختیاری است و طبق نظر افراد گروه ممکن است موارد داخل جدول متغیر باشد. افرادی که با هم بازی می کنند رای گیری کرده و تصمیم می گیرند که چه موضوعاتی را در داخل جدول قرار دهند. معمولاً این موارد را در جدول اسم فامیل قرار می دهند :

 •  نام
 • فامیل
 • رنگ
 • میوه
 • غذا
 • نام شهر
 • نام کشور
 • نام ماشین
 • نام حیوان
 • اشیاء
 • افراد مشهور
 • و …

با توجه به توافق بین بازیکنان می توان بعضی موارد را حذف و یا اضافه کرد. می توان تعداد موارد جدول را بیشتر کرد تا زمان بازی افزایش پیدا کند و یا می توان در قسمت انتخاب اسم شرط گذاشت که نوبت به هر نفر برای انتخاب حروف الفبا رسید انتخاب کند که اسم از بین نام های دختران انتخاب شود و یا نام پسران که باعث سخت تر شدن بازی می شود.

جدول اختصاصی بازیزا برای بازی اسم فامیل

سایت بازیزا جدول بازی اسم فامیل را برای شما آماده کرده که بتوانید به راحتی با دانلود کردن آن یک نسخه از جدول آماده بازی اسم فامیل را در اختیار داشته باشید و در هر زمان که قصد انجام آن را داشتید بتوانید طبق آن جدول بازی را آماده کنید و یا در صورت دسترسی به دستگاه کپی به تعداد بازیکنان بازی ، تهیه کنید. با کلیک روی عبارت زیر فایل آماده شده اختصاصی توسط بازیزا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دانلود جدول بازی اسم فامیل

پس از ترسیم جدول، همه افراد حاضر در بازی باید به ترتیب ، حروف الفبا را تعیین کنند. زمانی که حروف الفبا توسط فرد مشخص شد افراد باید طبق حرف اعلام شده جدول خود را کامل کنند. تمامی موارد داخل جدول باید با این حرف نوشته شود. می توان از کوچک به بزرگ و یا برعکس ، انتخاب کننده حروف الفبا تعیین شود. پس همه بازیکنان باید یک بار یکی از حروف الفبا را انتخاب کنند و اگر زمان بازی بیشتر شد دوباره نوبتی باید حروف بازی اسم فامیل انتخاب شود.

هر کس زودتر از همه بتواند جدول خود را کامل کند باید کلمه «استپ» را بگوید. همه افراد پس از شنیدن کلمه استپ باید بازی را متوقف کنند و دست از نوشتن بردارند. در این لحظه باید تمامی برگه ها در وسط قرار بگیرد تا در حضور همه افراد و بدون تقلب، زیر نظر همه بازیکنان امتیازدهی آغاز شود. اگر کسی پس از پایان بازی به نوشتن ادامه دهد با توجه به نظر گروه از امتیازات او کم خواهد شد.

شیوه امتیازدهی

امتیازدهی در این بازی به گونه ای است که برای هر مورد صحیح 10 امتیاز در نظر گرفته می شود. اگر کلمه نوشته شده با دیگر بازیکنان مشترک باشد 5 امتیاز دریافت می شود. یعنی اگر سه نفر در یکی از قسمت های جدول کلمه ای را یکسان نوشته باشند امتیاز کامل به آن ها داه نمی شود. به طور مثال در قسمت گل و با حرف سین اگر سه نفر از بازیکنان اسم گل سوسن را نوشته باشند به هر کدام از آن ها 5 امتیاز داده می شود و فرقی نمی کند که چند نفر اسم گل سوسن را نوشته باشند چه 2 نفر و چه 5 نفر از بازیکنان ، به کدام از آن ها 5 امتیاز داده می شود و بازیکنانی که اسم گلی را نوشته باشند که هیچ بازیکن دیگری یادداشت نکرده باشد به او 10 امتیاز تعلق خواهد گرفت.

پس هر اندازه که کلمات نوشته شده خاص و منحصربه فرد باشند احتمال برنده شدن افراد در بازی اسم فامیل بیشتر خواهد بود. در ادامه این نوشته جدول اسم فامیل همه 32 حرف الفبا را جداگانه برای شما آماده کرده ایم تا با استفاده از این راهنما در بازی اسم فامیل موفق باشید و در بین دوستان و فامیل یک بازی کننده حرفه ای اسم فامیل شناخته شوید.

راهنمای سریع و کامل تمام حروف

سایت بازیزا در جدول زیر راهنمای سریع دسترسی به حروف الفبا را قرار داده است. کافیست که روی هر کدام از حروف مورد نظر خود کلیک کنید تا جدول اسم فامیل آن حرف برای شما نمایش داده شود. برای این که احتمال برنده شدن در بازی اسم فامیل بیشتر شود ما برای هر کدام از قسمت های جدول چند کلمه ارائه می دهیم.

 

الفبپت
ثجچح
خدذر
زژسش
صضطظ
عغفق
کگلم
نوهی

 

 

حرف الف

اسم= آوا- آرزو- آتنا- آمنه- آرمین- امیر- آزاده- آرمان- آیناز- آیلار

فامیل= اسدی- آرمانی- اکبری- اعظمی- اقبالی- آزادی- آقایی- احمدی- آریامنش

شهر= آمل- ایلام- ایزه- آستارا- آمستردام

کشور= آلبانی- آلمان- اتریش- ایتالیا- آلمان- آرژانتین- آفریقا- آذربایجان

میوه= آلبالو-آلو- آناناس- انبه- انگور- آواکادو- آلوچه

غذا= آش- آبگوشت- آلبالو پلو- آلو مسما

رنگ= آبی- آلبالویی- آجری

حیوان= آهو- اردک- اسب- ÷آفتاب پرست

ماشین= آزارا- اونتادور- آئودی- آوانته

اشیاء= استکان- آبپاش- اره- آینه

گل= آلاله- آفتابگردان- آلاله- آمیتیس

شغل= آشپز- آرایشگر- آهنگساز- آرشیتکت

اعضای بدن= آبشش- آرواره- آرنج- آپاندیس

پوشاک= آستین کوتاه

مشاهیر= ابن سینا- ادیسون- ارسطو- آنجلیناجولی

ورزش= آکروبات- ایروبیک- آیکیدو

فیلم=آتش بس- آرزوها- ابد یک روز- ابراهیم خلیل الله

کارتون= آناستازی- آن شرلی- آلیس در سرزمین عجایب- آبشار سرنوشت

 

حرف ب

اسم پسر= بردیا- بهنام- بهرام- بابک- بهزاد

اسم دختر= بیتا- بانو- باران- بهنوش- بهاره- بهناز-

فامیل= بهرامی- بیراتی- باقری- بهشتی- براتی- بانی

میوه= به- بلال- بادمجان- بلوط- بادام- بلوبری- بالنگ

حیوان= بز- ببر- بز کوهی- بوزینه- بوفالو- بزغاله- بره

غذا= برنج و خورشت- باقالی پلو- باقالی قاتوق- بیف استراگانف- برگر- بورانی

رنگ= بژ- بنفش- بلوطی- بادمجانی

گل= بابونه- بنفشه- بامبو- بیدمشک- بهار نارنج

شهر= بم- بابل- بهشهر- بیرجند- بابلسر- بندرعباس- بافق- بارسلون

کشور= برزیل- بنگلادش- بلژیک- بلغارستان

ماشین= بنز- بوگاتی- بی ام دبلیو- بایک

اشیا= بمب- بیل- بخاری- باتری- بیلچه

اعضای بدن= بازو- بینی- بند انگشت- بصل النخاع

شغل= بغال- باربر- بنا- بستنی فروش

پوشاک یا لباس= بلوز- بارانی

مشاهیر= بهرام افشاری- بهرام رادان- بروسلی- باباطاهر- باقرخان- بیل گیتس- بیرانوند

ورزش= بیلیارد- بولینگ- بسکتبال- بدن سازی- بند بازی- بیسبال

فیلم= بردیا- بانوی عمارت- بتمن- بچه مهندس

 

حرف پ

اسم دختر= پروانه- پرویز- پروین- پرنیا- پونه- پریسا- پریوش

اسم پسر= پویا- پوریا- پارسا- پدرام- پرهام- پیمان

فامیل= پهلوانی- پیرایی- پناهیپ پورحسین- پاکزاد- پاک منش- پور محمد

میوه= پرتغال- پسته- پشن فروت

حیوان= پلنگ- پروانه- پرستو- پشه- پنگوئن

غذا= پیتزا- پلو- پوره سیب زمینی- پاستا

رنگ= پرتغالی- پوست پیازی- پرکلاغی

گل= پونه- پامچال- پنبه

شهر= پاوه- پکن- پیرانشهر- پل دختر- پردیس

کشور= پرو- پرتغال- پاکستان- پاراگوئه

ماشین= پراید- پژو- پیکان- پرادو- پورشه- پرشیا- پاترول

اشیاء= پارو- پنکه- پارچه- پنبه

شغل= پنبه زن- پلیس- پزشک- پستچی- پرستار

اعضای بدن= پا- پهلو- پوست- پلک- پانکراس

مشاهیر= پروین اعتصامی- پاستور

ورزش= پارکور- پرورش اندام- پیاده روی- پرش با نیزه- پرتاب دیسک- پاور لیفتینگ

فیلم= پلیکان- پیرانا- پاورچین

کارتون= پلنگ صورتی- پرنسس سوفیا- پاندا کونگ فو کار- پینوکیو- پسر شجاع

پوشاک= پیراهن- پلیور- پالتو- پاپوش

 

حرف ت

اسم دختر= توحید- ترانه- ترنم- تینا- ترلان- تمنا

اسم پسر= تیمور- تام- تقی

فامیل= تیموری- توحیدی- تبریزی- تهمتن- توحدی- تابش- توکلی

شھر= تبریز- تاکستان- تھران- تبریز- تاکستان- تهران- تفرش- توکیو

کشور= ترکیه- تانزانیا- تایلند- ترکمنستان- تاجیکستان

میوه= توت- تمشک- توت فرنگی- ترگیل- ترنج- تربپپ

غذا= ته چین- تاس کباب- ترشی تره گیلانی ( غذای شمال)- ترخینه

رنگ= توتی- تیفانی

حیوان= تمساح- تیھو- توتیا

ماشین= تیبا- تویوتا- تانک- تراکتور- تسلا

اشیاء= توپ- تاج- تنیس- تاب- تخته

گل= تاج خروس

شغل= تکنسین

اعضای بدن= تاندون– تار صوتی- ترقوه

پوشاک= تیشرت- تاپ

مشاھیر= تولستوی – تاگور- توماس ادیسون

ورزش= تنیس- تکواندو- تیر اندازی

فیلم= ترانه- ترانسفورمر- تکن- تایتانیک- تعطیلات رویایی

کارتون= توری و خواھرش- تارزان- تام و جری

 

حرف ث

اسم= ثریا- ثمین- ثنا- ثمر

فامیل= ثنایی- ثریایی- ثروتمند- ثقفی

شھر= ثلاث باباجانی

کشور=؟

میوه=؟

غذا= ثرید- ثریایی

رنگ= ثعلبی

حیوان= ثعبان

ماشین=؟

اشیاء=ثانیه شمار- ثابت کننده

گل= ثعلب

شغل= ثبت احوال- ثبت شرکت

اعضای بدن=؟

پوشاک=؟

مشاھیر= ثنایی مشھدی

ورزش =؟

فیلم= ثریا ملکه غمگین

کارتون =؟

 

حرف ج

اسم= جواد- جعفر- جواھر- جمال- جلال- جک

فامیل= جاویدی- جوادی- جواھری

شھر= جاجرود- جیرفت- جهرم

کشور= جیبوتی- جامائیکا- جزایر سلیمان – جزایر ارشال- جبل الطارق

میوه= جمبو – جز ھندی

غذا= جوجه کباب- جعفری پلو- جیگر- جامبو

رنگ= جیوه ای- جگری- جوھری

حیوان= جغد- جیرجیرک- —جوجه- جوجه تیغی- جگوار

ماشین= جنسیس- جیپ – جک- جکوار

اشیاء= جک ماشین- جارو- جعبه

گل= جاسمین- جعفری

شغل= جراج- جوشکار- جوراب فروش- جواهر فروش

اعضای بدن= جمجمه- جگر- جناغ سینه

پوشاک= جوراب- جلیقه

مشاھیر= جک لندن- جبران خلیل جبران- جکی جان- جان سینا

ورزش= جودو- جوجیدسو

فیلم= جاده خاکی- جومانجی- جنگ ستارگان

کارتون= جک شگفت انگیز- جوجه اردک زشت

 

حرف چ

اسم= چنگیز- چکامه- چترا- چاووش

فامیل= چنگیزی- چمنی- چمرانی- چمن ماه

شھر= چابھار– چالوس- چادگان

کشور= چین- چک

میوه= چغندر- چاقاله بادام- چیکو

غذا= چلو کباب- چنجه- چلو مرغ- چلو گوشت- چیکن برگر

رنگ= چمنی

حیوان= چلچله- چکاوک- چیتا

ماشین= چری- چانگان

اشیاء= چکش- چمدان- چوب- چرخ خیاطی- چسب- چتر- چینه

گل= چای- چتری

شغل= چرم دوزی-  چرم فروش- چوپان

اعضای بدن= چشم- چانه

پوشاک= چادر- چارقد

مشاھیر= چارلی چاپلین- چه گوارا- چمران

ورزش= چوگان- چتربازی

فیلم= چھار راه استامبل- فیلم چ- چند میگیری گریه کنی

کارتون= چاه عروس- چوبین

 

حرف ح

اسم= حمید- حامد- حسن- حشمت

فامیل= حاتمی- حسینی- حیاتی- حمیدی

شھر= حسن آباد- حاجی آباد- حمیدیه

کشور= حبشه

میوه=حصرم- حنظل

غذا= حلیم بادمجان- حلوا

رنگ= حلوایی- حنایی

حیوان= حلزون- حواصیل

ماشین=حافی لوبو

اشیاء= حوله- حس گر- حوله خشک کن

گل= حسن یوسف- حنا

شغل= حمال- حوله فروش

اعضای بدن= حلق

پوشاک= حوله

مشاھیر= حافظ

ورزش=؟

فیلم= حمله به اچ 3

کارتون:حنا دختری در مزرعه

 

خرید بازی اسم فامیل

با کلیک کردن روی عکس زیر می توانید بازی اسم فامیل را با تجربه ای متفاوت و جدید بازی کنید.

عکس راهنمای بازی اسم فامیل[+تقلب حروف و فرم بازی]

 

حرف خ

اسم= خلیل- خسرو

فامیل= خمینی- خطیبی

شھر= خمین- خوزستان

کشور= خمیس– خرونا

میوه= خرمالو- خربزه- خیار

غذا= خورشت بادمجان- خاگینه- خورشت آلو

رنگ= خاکستری- خرمایی- خاکی- خردلی

حیوان= خرس- خارپشت- خر- خروس- خرگوش

ماشین= خاور

اشیاء= خط کش- خیمه

گل= خارشتر- خارخاسک- خرزھره

شغل= خلبان- خیاط

اعضای بدن= خال- خرخره- خون

پوشاک= خز

مشاھیر= خیام- خالد استامبولی- خسرو شکیبایی

ورزش=؟

فیلم= خاک گرم- خواهران غریب- خوب بد زشت

کارتون= خرگوش باھوش- خرس ھای مھربون

 

حرف د

اسم= دنیا- داریوش- داود- دلارام- دانیال- دیبا- دورا- درسا- دوروتی- درنا

فامیل= داودی- درخشانی- دلدار- درگاھی داراب

شھر= دامغان- داراب- دزفول- دبی

کشور= دانمارک- دومینیکن

میوه= دارابی- دستنبو- دراگون

غذا= دلمه- دم پختک- دمی گوجه- دندونی- دال عدس

رنگ= دودی- دلفینی- دوغی

حیوان= دلفین- دارکوب- درنا

ماشین=  دوو- دنا- دویست و شش- داستر- داتسون

اشیاء= دستکش- داس- دمپایی

گل= داوودی- دم اسبی صحرایی

شغل= دکتر- دندانپزشک- دامپزشک- دریانورد- دھقان- دارو ساز

اعضای بدن= دست- دندان- دنده- دهان

پوشاک= دامن

مشاھیر= دانته- دیپاک- داریوش یکم و دوم- داوید دخیا

ورزش= دو میدانی- دره نوردی- دوچرخه سواری- دارت

فیلم= دزد عشق- ددپول- دزدان دریایی کارائیب- دیوار به دیوار

کارتون= دورا- دکتر ارنست- در جستجوی نمو- دالتون ھا

 

حرف ذ

اسم= ذوالفقار- ذبیح- ذکیه

فامیل= ذبیحی- ذیلائی- ذوقی- ذوالفقاری

شھر= ذوق آباد- ذی سفال

کشور= ذمار

میوه=  ذغال اخته- ذرت

غذا=  ذرت پلو

رنگ= ذغالی

حیوان=؟

ماشین=؟

اشیاء= ذغال-  ذره بین

گل=؟

شغل= ذغال فروش

اعضای بدن=؟

پوشاک=؟

مشاھیر= ذبیح الله منصوری

ورزش=؟

فیلم= ذهن زیبا

 

حرف ر

اسم= ریما- رامبد- راحله- روشا- روشنک- رھا- رشید- رنیک- رونیکا- رسول- روشنک

فامیل= ریاحی- رضایی- رسایی- رشیدی- رامین فر- رحیمی- رضایی- رمضانی- رجبی

شھر= رشت- رودھن- رامسر- رودبار- رم- ریاض- ری

کشور= رومانی- روسیه- رواندا

میوه= ریواس- رطب

غذا= رنگینک- رشته پلو- رولت مرغ

رنگ= روناسی- رزگلد

حیوان= راسو- روباه- راکون- رتیل

ماشین= ریو- رنو- رنجروور- رانا

اشیاء= رنده- رادار- رادیو- راکت- رایانه

گل= رز- رازقی- ریحان- رزماری

شغل= رفتگر- راننده- رویگر- روانشناس-روان پزشک

اعضای بدن= ران- روده بزرگ و کوچک- ریه- رگ

پوشاک= روسری- روپوش- روبان

مشاھیر= رازی- رودکی- رونالدینیو

ورزش= رالی- رزمی- راکتبال- راگبی

فیلم= روشن ترین شب- روح سوار- رحمان 1400

کارتون= رالف خرابکار- رابین ھود- رستم و سهراب- رامکال

 

حرف ز

اسم= زیبا- زھرا- زھره- زینب- زکریا

فامیل= زھرایی- زاھدی- زال- زمانی

شھر= زابل- زاھدان- زاوه- زنجان- زرند

کشور= زیمبابوه- زامبیا

میوه= زالزالک- زردک- زرد آلو- زنجبیل- زیره

غذا= زرشک پلو- زردک پلو

رنگ= زرشکی- زرد

حیوان= زنبور- زالو- زرافه- زاغ

ماشین= زانتیا- زامیاد- زدفور

اشیاء= زنبیل- زنجیر- زین- زیلو- زنگوله- زنگ

گل= زنبق- زعفران

شغل= زرگر- زنبورداری

اعضای بدن= زانو- زبان- زردپی- زجاجیه- زلالیه

پوشاک= زیر پیراھن- زیر پوش

مشاھیر= زکریا- زرتشت- زیدان

ورزش= زو- زورخانه

فیلم= زورو- زهرمار- زن بابا

کارتون= زیبای خفته- زنان کوچک

 

حرف ژ

اسم= ژاله- ژینوس- ژیلا- ژیوار- ژاکلین

فامیل= ژوله- ژینوسی

شھر= ژوائوپسو- ژنو- ژوهانسبورگ

کشور= ژاپن

میوه= ژاژ- ژاژک

غذا= ژامبون- ژیگو- ژلاتین- ژله

رنگ= ژله ای

حیوان= ژورک- ژوله- ژوژه

ماشین= ژیان

اشیاء= ژیلت- ژیروسکوپ

گل= ژاله- ژربرا- ژینورا

شغل= ژله فروش

اعضای بدن= ژژونوم- ژنوم- ژن

پوشاک= ژاکت

مشاھیر= ژرژ ھربت

ورزش= ژیمناستیک

فیلم= ژن خوک

کارتون= ژوپیه و ژوپیا

 

حرف س

اسم پسر= سعید- سانیار- سھیل- سامان- ساسان- سیامک- سیاوش

اسم دختر= سارینا- سعیده- سمانه- ساره- سارا- سانیا- ساغر- ساجده- ستایش- سوگل

فامیل= سوری- سھرابی- سلیمانی- سلمانی- سعادت

شھر= ساری- سمنان- سبزوار- سراب- سنندج- سوسنگرد

کشور= سومالی- سوریه- سوئیس- سوئد- سریلانکا- سودان- سنگال

میوه= سیب- سنجد- سر خالو

غذا= سیرابی- سبزی پلو- سوشی- سوسیس تخم مرغ- سوپ- سمبوسه

رنگ= سبز- سفید- سرمه ای- سیاه

حیوان= سگ- سمور- سوسک- سوسمار- سنجاب- سمندر

ماشین= سانتافه- سمند- ساندرو- سورن- سراتو

اشیاء= سبد- سوزن- سرمه- ساعت- سوت- سیگار

گل= سوسن- سنبل- ساعتی- ساق عروس- سبزی یوحنا- ستاره

شغل= سوزن بان- سمسار- سیمانکار- سلمانی

اعضای بدن= سر- ساعد- سینه

پوشاک= سارافون- سوتین- سرهمی- ساپورت- ساق پا

مشاھیر= سعدی- سقراط

ورزش= سی ایکس- سوارکاری

فیلم= سریع و خشن- سوپرمن- سلام بمیئی- سالهای دور از خانه

کارتون= سفرھای علمی- سیندرلا- سندباد- سوپرمن- سفید برفی

 

حرف ش

اسم= شیما- شھرام- شکوفه- شھرزاد- شراره- شھباز- شعبان-شادی

فامیل= شرفی- شکوھی- شھبازی- شوقی- شمسی- شیروانی

شھر= شیراز- شوش- شوشتر- شازند- شاھرود- شادگان

کشور= شیلی

میوه= شلیل- شفتالو- شاه توت- شلغم

غذا= شوربا- شامی- شیرین پلو- شیوید باقالی- شویدپلو- شیر برنج- شینسل

رنگ= شیری- شرابی- شکلاتی

حیوان= شتر- شیر- شغال- شاھین- شترمرغ

ماشین= شورلت

اشیاء= شیشه- شلنگ- شمشیر- شمع

گل= شب بو- شیپوری- شقایق- شبنم

شغل= شھردار-شیرفروش

اعضای بدن= شش- شکم- شانه- شبکیه- شقیقه

پوشاک= شال- شورت- شلوارک- شورتک- شنل

مشاھیر= شھریار- شاملو- شاه چراغ- شاپور دوم- شمس تبریزی

ورزش= شنا- شطرنج

فیلم= شب ھای برره- شرلوک ھولمز- شبی که ماه کامل شد

کارتون= شرک- شنگول منگول- شنل قرمزی

 

خرید بازی اسم فامیل

کافیست که روی عکس زیر کلیک کنید تا سبک جدید بازی اسم فامیل را خریداری کنید.

عکس راهنمای بازی اسم فامیل[+تقلب حروف و فرم بازی]

 

حرف ص

اسم= صابر- صبا- صوفیا- صاحب- صدف- صادق- صالح- صنم

فامیل= صباحی- صارمی- صوفی- صادقی- صدیقی

شھر= صدرآباد- صومعه سرا- صفادشت

کشور= صربستان

میوه= صبار

غذا= صدف پلو- صدف

رنگ= صورتی- صدفی

حیوان= صدف دریایی

ماشین= صبا- صحرا

اشیاء= صابون- صندوقچه- صندلی

گل= صنوبر- صدتومانی- صابونی

شغل= صافکار- صیاد- صرافی صدابردار

اعضای بدن= صورت- صلبیه

پوشاک= صندل

مشاھیر= صائب تبریزی- صادق هدایت

ورزش= صخره نوردی

فیلم= صورتی- صاعقه

کارتون= صلح بانان جهان- صد و یک سگ خال دار

 

حرف ض

اسم= ضیاالدین- ضیا- ضحا

فامیل= ضیایی- ضرابی- ضیغمی

شھر= ضیاآباد

کشور=؟

میوه=؟

غذا=؟

رنگ=؟

حیوان=؟

ماشین=؟

اشیاء= ضبط- ضربه گیر در

گل=؟

شغل: ضابط قوه قضائیه

اعضای بدن=؟

پوشاک=؟

مشاھیر: ضیاء الدین طباطبایی

ورزش=؟

فیلم: ضدگلوله- فیلم ضربه فنی

کارتون=؟

 

حرف ط

اسم= طاھر- طیبه- طناز- طاھا- طهورا

فامیل= طاھری- طیبی- طباطبایی- طالقانی- طهمورث

شھر= طبس- طارم- طاق بستان

کشور= طبرستان

میوه= طالبی

غذا= طاس کباب

رنگ= طوسی- طلایی

حیوان= طوطی- طاووس

ماشین= طوفان

اشیاء= طناب- طبل

گل= طوق طلایی- طاووسی

شغل= طلافروش- طباخ

اعضای بدن= طحال

پوشاک=؟

مشاھیر= طیب

ورزش= طناب زنی- طناب کشی

فیلم= طوقی

کارتون= طلسم شدگان- طوطی و بقال

 

حرف ظ

اسم= ظفر- ظھیر

فامیل= ظفری- ظهیری

شھر= ظفرآباد

کشور=؟

میوه=؟

غذا=؟

رنگ=؟

حیوان=؟

ماشین=؟

اشیاء= ظرف شویی- ظرف

گل= ظریف کوتوله

شغل= ظرفشویی- ظروف فروشی

اعضای بدن=؟

پوشاک=؟

مشاھیر= ظهیرالدوله- ظریف

ورزش=؟

فیلم= ظفر

کارتون= ظاهر و باطن- ظهور نگهبانان

 

حرف ع

اسم= علی- عباس- عارف- عرفان- عسل- عماد

فامیل= عبدی- عباسی- عباس پور- عسگری- عبدالهی

شھر= علی آباد- عسلویه- عشق اباد- عسلویه

کشور= عراق- عربستان- عمان

میوه= عناب

غذا= عدسی- عدس پلو

رنگ= عنابی- عسلی- عاج فیلی

حیوان= عقرب- عقاب- عنکبوت- عروس دریایی- عندلیب

ماشین=؟

اشیاء= عینک- عصا- عروسک

گل= عروس- عنکبوتی

شغل= عینک ساز- عطار- عکاس

اعضای بدن= عنبیه- عدسی چشم- عصب بینایی- عصب شنوایی

پوشاک= عبا- عینک

مشاھیر= عارف قزوینی- عطار نیشابوری- عبید زاکانی- علامه طباطبایی

ورزش=؟

فیلم= عزرائیل- علاء الدین

کارتون= عصر یخبندان- علی بابا و دزدان دریایی

 

حرف غ

اسم= غلام- غزاله- غضنفر- غزال- غلامرضا

فامیل= غفرانی- غضنفری- غلامی- غفوریان

شھر= غرق اباد- غزه

کشور= غنا

میوه= غوره

غذا= غاز شکم پر- غوره مسما

رنگ=؟

حیوان= غاز- غزال

ماشین= غلتک

اشیاء= غذا ساز- غلطک

گل=؟

شغل= غواصی

اعضای بدن= غضروف- غده تیرویید- غدد عرق

پوشاک=؟

مشاھیر= غیاث الدین جمشید کاشانی- غلامرضا تختی

ورزش: غواصی

فیلم= غوغا

کارتون= غول چراغ جادو- غارنشینان

 

حرف ف

اسم= فرھاد- فرزین- فریبا- فھیمه- فرزانه- فرشته- فرزاد- فاطمه- فردین

فامیل= فرخی- فرھادی- فتحی- فدوی- فتاحی

شھر= فومن- فسا- فیروز آباد- فریدون کنار- فیروز کوه

کشور= فرانسه- فنلاند- فلسطین- فیلیپین

میوه= فندق- فیسالیس- فیجوا

غذا= فسنجان- فلافل- فیله مرغ

رنگ= فیلی- فندقی- فسفری- فیروزه ای

حیوان= فلامینگو- فیل- فک- فنچ

ماشین= فراری- فیات- فلوکس- فورد

اشیاء= فرش- فرفره- فندک- فانوس

گل= فلورال- فلوکس- فیکوس

شغل= فراش- فرش فروش- فالگیر- فوتبالیست

اعضای بدن= فک

لباس=؟

مشاھیر= فردوسی- فروغ فرخزاد

ورزش= فوتبال- فوتسال- فیتنس

فیلم= فرار از زندان- فریاد زیر آب

کارتون= فوتبالیست ھا

 

حرف ق

اسم= قاسم- قنبر- قاصدک- قلی- قباد- قربان- قدرت

فامیل= قنبری- قاسمی- قاصدی- قربانی- قانعی- قادری

شھر= قم- قزوین- قاین

کشور= قزاقستان- قبرس- قطر

میوه= قیسی

غذا= قورمه سبزی- قیمه- قلیه ماهی- قیمه نثار

رنگ= قرمز- قھوه ای

حیوان= قورباغه- قو- قوچ- قناری- قرقاول- قرقی

ماشین= قشقایی

اشیاء= قالی- قرقره- قوری- قاشق- قاب عکس- قلاب ماھیگیری

گل= قاصدک- قاشقی

شغل= قناد- قالیباف

اعضای بدن= قلب- قوزک پا- قفسه سینه- قرنیه

پوشاک= قبا- قنداق

مشاھیر= قمشه ای- قاسم سلیمانی- قیصر امین پور

ورزش= قایق سواری

فیلم= قرمز- قاتل اهلی- قسم

کارتون= قھرمانان تنیس

 

خرید بازی اسم فامیل

برای خرید روش جدید بازی اسم فامیل روی تصویر زیر کلیک کنید تا بازی اسم فامیل را از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

عکس راهنمای بازی اسم فامیل[+تقلب حروف و فرم بازی]

 

حرف ک

اسم= کامران- کتایون- کرم- کارا- کاملیا- کمال- کاوه- کامبیز- کامیار- کیمیا

فامیل= کرمی- کیوانی- کریمی- کامروا- کیایی- کیانی- کبیری

شھر= کاشان- کازرون- کابل- کرمان- کرمانشاه

کشور= کلمبیا- کانادا- کویت- کوبا- کنیا- کاستاریکا- کامبوج

میوه= کیوی- کلم- کمبزه- کامبوجیا

غذا= کتلت- کلم پلو- کوکو- کباب- کالباس- کشک بادمجان- کله جوش- کله پاچه

رنگ= کرمی- کالباسی- کبود- کله غازی- کهربایی

حیوان= کرم- کپک- کوسه- کبوتر- کژدم- کانگورو- کرگدن- کلاغ- کفتار- کروکودیل

ماشین= کامیون- کمری- کادیلاک- کرولا- کوییک

اشیاء= کفش- کلید- کاردک- کمد- کوله پشتی- کیف- کتاب- کنترل

گل= کوکب- کاکتوس- کاستی- کاسنیان- کاسنی- کفشک

شغل= کفاش- کارگر- کشاورز

اعضای بدن= کمر- کشاله ران- کیسه صفرا- کبد- کلیه- کله

پوشاک= کت- کاپشن- کلاه- کفش

مشاھیر= کوروش کبیر- کاتو- کریستیانو رونالدو- کارلوس کیروش

ورزش= کشتی- کبدی- کاراته- کوھنوردی- کونگ فو- کشتی کج

فیلم= کشتی البارکو- کما- کاتیوشا- کروکودیل

کارتون= کریستوفر رابین- کوکو- کاراگاه گجت- کاپیتان سوباسا

 

حرف گ

اسم= گلی- گلرخ- گلچھره- گلاره- گوھر- گلسا- گلمراد- گلناز- گیتی

فامیل= گلزار- گلرخیان- گودرزی- گرجی- گرجستانی

شھر= گرگان- گناباد- گنبد کاووس- گز

کشور= گرجستان- گرنادا- گامبیا- گویان

میوه= گلابی- گیلاس- گوجه سبز- گرمک- گریپ فروت

غذا= گوشت کوبیده- گوله ریزه- گردن پلو

رنگ= گلبھی- گیلاسی

حیوان= گاو- گرگ- گوسفند- گوزن- گورخر- گراز- گربه- گوساله

ماشین= گلف- گریدر

اشیاء= گاری- گوشواره- گیلیم

گل= گلایل- گندم

شغل= گاری چی- گلیم باف- گارسون- گاودار

اعضای بدن= گردن- گوش- گلو- گوشت

پوشاک= گیوه- گیپور

مشاھیر= گاندی- گالیله- گوته

ورزش= گلف- گلبال

فیلم= گلادیاتور- گشت ارشاد- گرگ و میش

کارتون= گرینچ- گوریل انگوری- گربه چکمه پوش

 

حرف ل

اسم= لیلا- لعیا- لاله- لادن- لیدا- لیا- لیانا- لیندا

فامیل= لادنی- لھراسبی- لاجوری

شھر= لار- لاھیجان- لواسان- لنگرود- لار- لندن

کشور= لھستان- لبنان- لیبی- لائوس

میوه= لیمو شیرین- لیمو ترش

غذا= لوبیا پلو- لازانیا

رنگ= لیمویی- لاجورد- لجنی

حیوان= لک لک- لاک پشت- لاما

ماشین= لندکروز- لندور- لکسوس- لامبورگینی- لودر

اشیاء= لوستر- لامپ- لوله- لیف

گل= لاله- لیلیوم

شغل= لبو فروش- لوله کش- لوکوموتیوران

اعضای بدن= لب- لاله گوش- لپ- لوزالمعده- لگن- لثه

پوشاک= لامبادا- لگ

مشاھیر= لیونل مسی- لوتر- لورل و ھاردی

ورزش= لژ سواری

فیلم= لونه زنبور- لیلی با من است-  لیلا- لورل و ھاردی- لس انجلس تهران- لاتاری- لانتوری

کارتون= لوک خوش شانس- لاک پشت های نینجا- لگو بتمن

 

حرف م

اسم پسر= مھدی- مجتبی- مانی- ماھان- میکاییل- مبین- محمد- منوچھر- میعاد

اسم دختر= مینا- مبینا- مھتاب- مھدیه- مریم- ملیکا- مهراوه- مونا- مھدیه- مھسا- مھرنوش- مرجان- مروارید

فامیل= محمدی- مھدوی- محبی- مھربانی- مرحبایی- معنوی

شھر= مشھد- مازندران- مرند- مکه- مسکو- منچستر- مراغه

کشور= مالزی- مکزیک- مصر- مالی- مالت- مجارستان- مقدونیه شمالی

میوه= موز- ملون

غذا= ماکارونی- مرصع پلو- ماھی- میگو- مرغ شکم پور

رنگ= مشکی- میشی- مھتابی

حیوان= موش- مار- میمون- مگس- مارمولک- مورچه- ملخ

ماشین= ماتیز- مزدا- مک لارن- میتسوبیشی- مازراتی-مرسدس

اشیاء= میخ- میز- منگنه- موبایل

گل= میمون- محمدی- مریم- میخک- مینا

شغل= میوه فروش- مکانیک- مغازه دار- مربا فروش- مهندس- معدنچی- ماهیگیر

اعضای بدن= معده- مو- مری- مخچه- مثانه- ماهیچه

لباس= مانتو- مقنعه- مایو

مشاھیر= مولوی- مولانا- محمد صلاح

ورزش= موی تای- ماهیگیری

فیلم= مھتاب دل- ملی و راه ھای نرفته اش- مرد عنکبوتی- میم مثل مادر

کارتون= ملوچ- میمون ها- موش و گربه- مدرسه موش ها-ملکه یخی

 

حرف ن

اسم= نیما- نادر- ندا- نرگس- ناصر- نسترن- نسیم- نفس- نوید- ندا- نیایش- نگین

فامیل= نادری- نوروزی- نظری- نوری- نریمانی

شھر= نھاوند- نظر آباد- نی ریز- نورآباد

کشور= نروژ- نپال- نیجریه- نیوزلند

میوه= نارگیل- نارنگی- نارنج

غذا= نخود پلو- نیمرو- نرگسی- ناگت مرغ

رنگ= نارنجی- نیلی- نوک مدادی- نقره ای

حیوان= نھنگ- نیزه ماهی

ماشین= نیسان- نفت کش

اشیاء= نوک مداد- نخ- نردبان- نمکدان- نلبکی

گل= نرگس- نیلوفر- نگونسار- نسترن

شغل= نانوا- نجار- نقاش- نقشه کش ساختمان

اعضای بدن= نخاع- نای- ناف- ناخون- نایژه

لباس= نیم تنه

مشاھیر= نظامی- ناصر خسرو- نیما یوشیج- نلسون ماندلا

ورزش= نینجارنجر- نینجوتسو

فیلم= نھنگ آزاد- نارنیا- نارسیس- نھنگ آبی- نھنگ انبر

کارتون= نیک و نیکو- نورمن

 

حرف و

اسم= وحید- وجیھه- ولی- ونوس- وکتور- ویدا

فامیل= وحیدی- وثوقی- والی

شھر= ورامین- ورزنه- ونیز- وین

کشور= ویتنام – واتیکان- ولز- ونزوئلا

میوه= ولیک

غذا= والک پلو

رنگ= وانیلی

حیوان= وال- وزغ

ماشین= ولوو- وانت- وانا- ون

اشیاء= وان- وردنه- وزنه

گل= ونوس

شغل= واکسی- ورزشکار

اعضای بدن= واژن- ورید

لباس= ورزشی

مشاھیر= ولتر- ویکتور ھوگو- ویلیام جیمز

ورزش= واترپلو- والیبال- ووشو- وزنه برداری

فیلم= ورود آقایان ممنوع

کارتون= وروجک

 

حرف ه

اسم= ھدی- ھلیا- هلما- هدیه- هستی

فامیل= ھرمزی- ھاشمی- هادی

شھر= ھمدان- ھرمزگان- ھنگ کنگ

کشور= ھند- ھلند

میوه= ھلو- ھندوانه

غذا= ھمبرگر- ھویج پلو

رنگ= ھلویی

حیوان= ھدھد- هما- هزارپا

ماشین= ھیلمن- ھیوندای

اشیاء= ھاون

گل= ھمیشه بھار

شغل= ھندوانه فروش- هتل دار

اعضای بدن= ھیپوفیز- هیپوتالاموس

لباس= ھدبند

مشاھیر= ھیچکاک- ھمر

ورزش= ھاکی روی یخ- هندبال

فیلم = ھمسفر- ھشت یار اوشن- هری پاتر

کارتون= ھتل ترانسیلوانیا

 

حرف ی

اسم= یاسر- یلدا- یاسمن- یاس

فامیل= یادگاری- یاسینی- یحیی آبادی

کشور= یونان- یوگسلاوی- یمن

شھر= یاسوج- یزد

میوه= یافا

غذا= یتیمچه

رنگ= یشمی- یاسی

حیوان= یوزپلنگ

ماشین= یاماھا- یاریس

اشیاء= یقه- یراق- یخچال

گل= یاس- یاقوت- یاس- یاسمن

شغل= یخ فروش- یدک فروش

اعضای بدن= یال- یاخته

لباس= یقه

مشاھیر= یوگنی- یوسین بولت

ورزش= یوگا

فیلم= یوسف پیامبر- یانگوم

کارتون= یوسف در سرزمین اسم ھا

 

بازی دیجیتال اسم فامیل

اگر به بازی های آنلاین علاقه مند هستید می توانید، اسم فامیل را به صورت آنلاین بازی کنید. در این صورت دیگر نیازی به قلم و کاغذ ندارید. بازی آنلاین را می توانید از طریق گوشی موبایل خود و یا در تبلت و کامپیوتر شخصی  انجام دهید. بازی اندروید ” اسم فامیل آنلاین ” و ” آنلاین اسم فامیل بازی کنید ” نمونه ای از این بازی های آنلاین هستند. در این بازی ها شما می توانید تنهایی و با خودتان بازی کنید البته که بازی به گونه ای طراحی شده که رقیبی برای شما وجود داشته باشد. با اتصال به اینترنت می توانید بازی اسم فامیل را به صورت دیجیتال و آنلاین به دوستان و یا اقوام خود بازی کنید.

عکس راهنمای بازی اسم فامیل[+تقلب حروف و فرم بازی]

امیدواریم که از مطالب ارائه شده در سایت بازیزا استفاده کنید و در هنگام بازی اسم فامیل اطلاعات و داده های سایت بازیزا به شما کمک کند. در عین ساده بودن ، این بازی باعث افزایش قدرت تمرکز ، دقت و سرعت عملکرد شما می شود. اگر تجربه بازی های گروهی را دارید از طریق کامنت های سایت، اسم بازی را با ما به اشتراک بگذارید. هم چنین تجربه هلی هیجان انگیز خود درباره باز اسم فامیل با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول در مورد بازی اسم فامیل

 

این بازی علاوه بر یک سرگرمی، می تواند دقت، سرعت عمل و تمرکز افراد را افزایش دهد. به دلیل این که این بازی با کلمات و حروف الفبا انجام می شود، می تواند دامنه لغات را افزایش دهد و اطلاعات عمومی افراد را بیشتر کند.

امتیازدهی در این بازی به گونه ای است که برای هر مورد صحیح 10 امتیاز در نظر گرفته می شود. اگر کلمه نوشته شده با دیگر بازیکنان مشترک باشد 5 امتیاز دریافت می شود.

بازی اسم فامیل فقط با کاغذ و قلم انجام می شود و نیازی به وسایل دیگر ندارد.

با ارائه بازی دیجیتال اسم فامیل می توانید این بازی را به صورت تکی و یا به صورت آنلاین با دوستان و آشنایان خود بازی کنید.

 

 

تست آمادگی بازی اسم فامیل

اگر میخواهید میزان آشنایی خودتان با بازی اسم فامیل را بسنجید، حتما آزمون زیر را انجام دهید.

عکس راهنمای بازی اسم فامیل[+تقلب حروف و فرم بازی]

 

 

برچسب‌ها:
nasrin

nasrin

دیدگاه‌ها

Avatar

sanaz در 10 مارس 2020 گفته:

آموزش جامعی بود. ممنون از شما

پاسخ
Avatar

maryam در 10 مارس 2020 گفته:

سلام. خیلی خوبه که جدول این بازی را برای دانلود گذاشتید.

پاسخ
Avatar

رها در 16 مارس 2020 گفته:

بعید میدونم کسی باشه که تا الان این بازی را انجام نداده باشه.

پاسخ
Avatar

سیروس در 11 آوریل 2020 گفته:

سلام. این بازی در حین سادگی بسیار سرگرم کننده و جذابه.

پاسخ
Avatar

froleprotrem در 22 می 2020 گفته:

Wohh precisely what I was searching for, regards for posting.

پاسخ
Avatar

لیانا در 4 ژوئن 2020 گفته:

باحال بود
مخصوصا اون بازی
خیلی جذاب هست لطفا بازم از این بازی ها درست کنین
فقط من یک سوال داشتم چ جوری می تونیم این کار ها را انجام بدیم من می خوام یک تقلب اسم و فامیلی درست کنم میشه به من بگید که چ جوری شما این کار را انجام می دهید🙃🙃خواهش لطفا

پاسخ

تمامی حقوق برای بازیزا محفوظ است.