بهترین بازی های آنلاین سال 2020 کدامند؟

دسته‌بندی: بازی
تاریخ: ۲۶ آبان ۱۳۹۹
عکس بهترین بازی های آنلاین سال 2020 کدامند؟

این روزها بازی آنلاین به صورت فردی و گروهی نقش بسیار مهمی در دنیای بازی و سرگرمی ویدئویی دارد. در مورد این بازی ها نکته حائز اهمیت علاوه بر سود مالی بسیار زیاد آن ها، این است که در تعطیلات، یکی از راه های تفریح با دوستان و اطرافیان همین بازی های آنلاین به صورت چند نفره و تک نفره است. در این نوشته جدیدترین بازی های آنلاین سال 2020 را برای کامپیوترهای شخصی را معرفی خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی Call Of Duty: Warzone

عکس بازی Call Of Duty: Warzone
احتمالاً این بازی به نسبت دیگر بازی های این لیست مشهور تر و به گوش شما آشناتر است. می توان گفت مخاطبان آن از تمامی اقشار هستند. نسخه Call Of Duty: Modern Warzone فروش بسیار بالایی داشته است و بخش بازی آنلاین چند نفره آن بیشتر از موارد دیگر مورد استقبال قرار گرفته است.

با مشهور شدن بتل رویال، بازی سازان تصمیم گرفتند تا این حالت را به بازی های خود اضافه کنند. قطعا بسیاری از علاقه مندان به این حالت از رقابت آنلاین، می توانستند با خود اعداد ارقام زیاد را در کنار نام یک بازی قرار دهند. پس از این که نسخه قبلی مورد توجه کاربران قرار گرفت، سازندگان، نسخه Call Of Duty: Warzone را به صورت رایگان منتشر کردند.

این نسخه حالت بتل رویال را با 150 بازیکن به صورت هم زمان در یک نقشه دارد. مدیران تولید این بازی با انتشار رایگان آن علاوه بر یک فروش ویژه و انحصاری توانستند به رتبه مراجعه 6 میلیون بازیکن در مدت زمان یک هفته از بازی، دست پیدا کنند. در این نسخه قابلیت کراس پلی که در نسخه اصلی هم موجود بود، هم اکنون نیز به صورت گسترده تر وجود دارد تا بازیکنان از پلتفرم های گوناگون استفاده کنند و تجارب جدیدی از این بازی را بدست بیاورند. این بازی آنلاین در حال حاضر برای رایانه های شخصی منتشر شده است و قابل دانلود می باشد.

بازی Marvel’s Avengers

عکس بازی Marvel’s Avengers
این بازی با حضور قهرمانانی از دنیای مارول بسیار جامع است اگر چه در نسل هشتم، بازی های مناسب و خوبی با فضای ابر قهرمانی و شخصیت های محبوب این فضاها ساخته شده است و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است. در حال حاضر سازندگان بازی Tomb Rider با تولید یک بازی بسیار متفاوت دوباره، پرقدرت تر از قبل به دنیای بازی های ویدئویی بازگشته اند.

در این بازی چهار بازیکن به دنیای مارول وارد می شوند و یک ابر قهرمانی کاملا جدید و نوآورانه را در قالب یک تجربه چند نفره جلو می برند. قطعا انتظارات عموم در مورد این بازی بسیار زیاد است، چرا که آخرین فیلم Avengers موفقیت زیادی را تجربه کرده است و به همین خاطر است که انتظارات از این بازی در قالب یک داستان و گیم پلی جذاب بسیار بالا است.

گفتنی است که شخصیت 4 بازیکن حاضر در این بازی با هم متفاوت است و هر کدام از این افراد شخصیتی متفاوت را در بازی دنبال می کنند. بازیکنان می توانند با انتخاب هر کدام از این شخصیت ها یک داستان واحد را را به کمک یکدیگر و بر پایه مارول پیش ببرند. شخصیت های مختلف بازی مانند Iron Man یا Thor توانایی و قابلیت های ویژه خود را دارند که بازیکنان می توانند با حداکثر توان خود برای ترکیب این ویژگی ها استفاده کنند.

گفته ها و شنیده ها حاکی از آن است که تخریب پذیری بالای محیط و مراحل متفاوت و داستان جذابی که از دل دنیای مارول خارج می شود، همگی دست به دست هم داده اند تا علاقه مندان به این فضا نگاهی خارق العاده داشته باشن. بنابر گفته های سازندگان این بازی در تاریخ 4 سپتامبر سال 2020 میلادی هم زمان با 14 شهریور سال 1399 منتشر و وارد بازار شده است.

بازی Resident Evill: Resistance

عکس بازی Resident Evill: Resistance
پکیج بازی های Resident Evill با موضوعاتی مثل فضای بیماری و نابودی بشر، ترس و بقا برای مبارزه با گونه های جهش یافته همراه بوده است و طرفداران در چنین فضایی بازی می کرده اند. در حال حاضر این بازی در پوششی متفاوت و در قالب یک همکاری آنلاین برای فرار از یک مکان خطرناک ایجاد شده که با حفظ ویژگی های بسیار منحصر به فرد مجموعه، سعی در ایجاد یک تجربه متفاوت دارد. براساس این تجربه جدید، یک گروه باید با یک همکاری تیمی در برابر یک مغز متفکر ایستادگی کنند.

در بازی project resistance یک نفر که طراح و برنامه ریز اصلی بازی است در برابر 4 نفر از بازیکنان قرار می گیرد تا بتواند در برابر تلاش تیم برای فرار و گریز ایستادگی کند. موارد زیادی در بازی وجود دارد تا دست بازیکنان برای آفرینش اتفاقات جدید و آزادی عمل درخور یک بازی آنلاین با جهان پویا اطراف را داشته باشد.

بازیکن خلاق از طریق شبکه ای از دوربین های امنیتی، حرکات تیم مقابل را در نظر می گیرد تا با به کارگیری انواع استراتژی ها و برنامه ریزی های هوشمندانه، یکی یکی جانشان را بگیرد و آن ها را غافلگیر کند. از جمله مواردی که به کمک دست های پشت پرده می آیند، می توان به تله ها و استفاده از انواع دشمنان همیشگی، مسلح کردن دوربین ها و ساخت محیط خطرناک اشاره کرد. بازیکنی که در برابر تیم چهار نفره قرار می گیرد، می تواند زامبی ها، بخشی از دشمنان، شخصیت مخوف و نام آشنا سری و…. را کنترل کند.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده تیم چهار نفره باید با هم بهترین نوع همکاری را داشته باشند تا در یک زمان مشخص از طریق حل مراحل معمایی بتوانند از حملات و برنامه های پشت صحنه جان سالم به در ببرند، با این روش می توانند از شر تهدید ها خلاص شوند و نقشه های پشت پرده را نقش بر آب کنند.

مهم ترین موردی که در سبک مبارزات بازی تاثیر زیادی می گذارد، مهارت های مرتبط با هر شخصیت است. هر بازیکن مهارت ویژه خود را دارد و با وجود همکاری تیمی می توان بهترین خروجی را دریافت کرد و در عین حال تکه های پازل را تکمیل کرد. به احتمال زیاد این بازی در 3 آوریل 2020 معادل 15 اسفند ماه سال 1399 همزمان با بازی resident evil 3 منتشر خواهد شد.

بازی Skull & Bones

عکس بازی Skull & Bones

بازی های assassin creed در طول تاریخ ارائه خود همیشه طرفداران خود را به یک سفر تاریخی و خیالی برده است. این سفر خیالی از مصر باستان تا لندن ویکتوریایی، تجربه ای بسیار لذت بخش را برای همه بازیکنان به ارمغان آورده است. یکی از این سفر ها مرتبط با عصر طلایی دزدان دریایی است که در آن بازیکنان، شخصیتی با نام ادوارد کنوی را کنترل می کنند تا بتوانند او را در مسیر طولانی در آب های معروف تاریخ همراهی کنند.

بازی Skull & Bones ساخته یوبی سافت است. این بازی بازیکنان را در جریان رقابت چند نفره دزدان دریایی قرار می دهد. بازی به صورت آنلاین و گروهی انجام می شود. چهار بازیکن، تجربه ای مانند بازی assassin creed black flag را در لباسی نو ایجاد می کند، که قطعا برای علاقه مندان این سبک خاص بسیار متنوع و لذت بخش است.

طبق گفته سازندگان بخش آنلاین بازی، ماموریت های داستانی گوناگونی برای قسمت آنلاین وجود دارد. گیم پلی بازی بیشتر متمرکز بر مبارزات دریایی میان کشتی ها و سیستم هدایت کشتی است، اما قسمت های مختلف و گوناگونی برای یافتن گنج و حالت های متفاوت مبارزه وجود دارد. هنوز تاریخ انتشار این بازی به صورت دقیق مشخص نشده است.

بازی Doom Eternal

عکس بازی Doom Eternal
این مجموعه بزرگ و قدیمی از همان زمان انتشار اولین نسخه در میان لیست برترین شوتر ها بوده است. سازندگان این بازی معتقد هستند که نسخه جدید به نسبت Doom 2016 بسیار بزرگتر و پویا تر است. بخش تک نفره این بازی آنلاین بسیار پر جزئیات تر و درگیرکننده تر از بازی های قبلی است.

مبارزه با هیولای بازی، با اضافه شدن سلاح های جدید نسبت به گذشته بسیار عمیق تر است. شما علاوه بر شخصیت های قدیمی، باس فایت های جدید را نیز مشاهده می کنید که به مبارزات بازی، تنوعی مثال زدنی می بخشند. قطعا هیجان بازی Doom در کمتر بازی دیده می شود.

اگر جزء افرادی هستید که از خونریزی و مبارزه و کشت و کشتار لذت می برید، باید حتما بازی Doom Eternal را تجربه کنید. این مبارزه در تاریخ 20 مارس سال 2020 برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده است.

بازی Dying Light 2

عکس بازی Dying Light 2
فروش ویژه و بسیار زیاد نسخه اول این بازی باعث شد تا سازندگان نسخه دوم را با در نظر گرفتن نکات و موارد مختلف دیگری طراحی و آن را وارد میدان رقابت بازی های ویدئویی کنند. نسخه ابتدایی این بازی در سال 2015 منتشر شده است. در این بازی با قرار دادن بازیکنان در محیطی وحشت آور، راه غرق شدن بسیاری از کاربران بازی را در دنیای بی رحم بازی ایجاد کرده است.

هر لحظه این بازی نسبت به صحنه های قبلی به مراتب خطرناک تر و پویا تر است. تولیدکنندگان این بازی اعلام کرده اند که با توسعه هوش مصنوعی، تغییر موتور بازی و افزایش کیفیت جلوه های بصری، تجربه ای فراتر از استانداردهای روز را ایجاد کرده است.

این بازی آنلاین شما را در دنیایی با فضایی تاریک و دشمنانی از جنس خودتان و از موجوداتی که از دل نابودی زمین خارج شده اند روبرو می کند. بازی جدید با تمرکز بر روایت داستانی می خواهد طرفداران هر گروه را راضی نگه دارد. هنوز سازندگان این بازی تاریخ دقیق انتشار نسخه جدید را در سال 2020 را اعلام نکرده اند.

بازی Outriders

عکس بازی Outriders
اگر علاقه مند به بازی های تیراندازی هستید، یکی از بهترین پیشنهادهای ما در این مورد بازی Outriders می باشد. شما می توانید در این بازی آنلاین یک فضای گسترده و جهانی پر از جزئیات را در کنار دوستانتان تجربه کنید. این بازی تاکید بسیاری بر تاریخ و اسطوره شناسی دارد.

تمرکز این بازی بیشتر بر اکتشاف و جستجو است. تولیدکنندگان این بازی بارها به این نکته اشاره کرده اند که بازیکنان می توانند با گشت و گذار در محیط بازی اطلاعاتی از گذشته و حتی 200 سال قبل از وقایع بازی را کسب کنند. در واقع با جستجو در مکان های مختلف و بکر، می توانند معماهای تاریخی جهان بازی را حل کنند.

این بازی سبک های مختلفی از مبارزه را ارائه می دهد و قصد دارد به نوعی با بازی های تکراری در این زمینه خداحافظی کند. تمامی اتفاقاتی که در بازی رخ می دهند بر محیط و مردم تاثیر گذار هستند، گویی رابطه علت و معلولی در سرتاسر بازی قابل مشاهده است. مثلاً اگر شواهد و مدارک اتفاقات تاریخی در سال های گذشته را به خاطر داشته باشید، می توانید به خوبی تاثیر آن را بر مردم و شهرهای جهان این بازی را مشاهده کنید. این بازی در سپتامبر سال 2020 مصادف با شهریور سال 1399 منتشر شده است.

بازی Rainbow Six Quarantine

عکس بازی Rainbow Six Quarantine
نسخه پیشین  مجموعه tom clancy قطعا یکی از موفق ترین بازی های آنلاین نسل هشتم است. این بازی تاکنون با پشتیبانی همه جانبه یوبی سافت به رکوردی میلیونی دست یافته است. پشتیبانی بی نظیر سازندگان باعث شده است که هر چند وقت یکبار آپدیت بزرگی برای این بازی ارائه شود و با اضافه شدن شخصیت ها و نقشه های جدید به مبارزات، محیط متنوع و تکرار نشدنی در این بازی به وجود آید و بخش هنری و فنی این بازی تغییرات مثبت و شگفت انگیزی کند.

این امر موجب شده است تا تاریخ انقضای این بازی سال ها به عقب بیفتد. در حال حاضر بعد از موفقیت نسخه قبلی، سازندگان به فکر ارائه و ساخت یک نسخه جدید از بازی افتاده اند که با نام Rainbow Six Quarantine شناخته می شود. بازیکنان باید به مقابله با یک تهدید فضایی عجیب بپردازند که باعث شده انسان ها به موجوداتی غیر عادی تبدیل شوند.

این مورد را قبلا هم به صورت آزمایشی در نسخه های قبلی دیده بودیم. اکنون با توجه به بازخوردها قرار است با اضافه شدن بخش های گوناگون و جدید، به یک بازی کامل مبدل شود. علاقه مندان و دوستداران بازی های آنلاین چند نفره و شوتر اول شخص، نباید به هیچ عنوان نام این بازی را حداقل تا بعد از انتشار و مشخص شدن نتایج از خاطر ببرند. هنوز سازندگان بازی تاریخ دقیقی برای انتشار این بازی در سال 2020 میلادی اعلام نکرده اند.

بازی Minecraft: Dungeons

عکس بازی Minecraft: Dungeons
شاید بتوانیم بگوییم که هرگز کسی گمان نمی کرد که یک بازی پیکسلی روزی بتواند تا این اندازه در میان گیمرها محبوبیت پیدا کند. آنچه که Minecraft را بارز کرده است جمع و جور و ساده بودن آن، سرگرم کننده بودن بازی و ایجاد کشش برای ادامه بازی در بازیکن است. از بخش های داستانی تا نسخه های اصلی و قسمت آنلاین برای این پلتفرم  قابل دسترس است.

در این بازی تنوع وسیعی از محتوا وجود دارد که برای همه بازیکنان با سلایق مختلف لذت بخش و جذاب است. در نسخه جدید بازی، بازیکنان باید وارد سیاه چاله شوند که به صورت کاملا اتفاقی دارای جانوران و تهدیدهای مخصوص به خود هستند. در سیاه چاله، چالش های مختلفی در انتظار هر کدام از بازیکنان است. ممکن است در هر سیاه چاله داستانی جداگانه، جذاب و سرگرم کننده برای بازیکنان رخ دهد. این بازی در ماه آوریل سال 2020 مصادف با اردیبهشت سال 1399 منتشر شده است.

کلام آخر

امروزه بازی های ویدئویی طرفداران بسیاری در میان نوجوانان و جوانان دارد و تقریبا توانسته است جایگزین بازی های محلی و گروهی قدیمی شود. در این نوشته جدیدترین و بروزترین بازی های آنلاین سال 2020 را برای کامپیوترهای شخصی معرفی کردیم. با دانلود این بازی ها می توانید یکبار دیگر هیجان را به صورت گروهی و فردی تجربه کنید.

شما می توانید جدیدترین بازی های آنلاینی را که تاکنون تجربه کرده اید با ما و همراهان بازیزا به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول در زمینه بازی های آنلاین سال 2020

چرا این روز ها بازی آنلاین اهمیت ویژه ای دارند؟

بازی های آنلاین به دلیل گرافیک ویژه و طراحی کاراکتر های خاص این روز ها طرفداران زیادی را در میان اقشار مختلف بدست آورده است. علاوه بر این لذت بازی آنلاین بسیار بیشتر از بازی های آفلاین است.

بازی های آنلاین برای کامپیوتر های شخصی به چه صورتی طراحی می شود؟

بازی های آنلاین به دو صورت فردی و گروهی برای کامپیوتر های شخصی ارائه می شود.

بتل رویال به کدام بازی در دسته بازی های آنلاین اضافه شده است؟

بتل رویال به بازی Call Of Duty: Warzone اضافه شده است.

بازی skull & bones در مورد چیست؟

سری بازی های assassin creed در طول تاریخ ارائه خود، همیشه طرفداران خود را به یک سفر تاریخی و خیالی برده است. این سفر خیالی از مصر باستان تا لندن ویکتوریایی، تجارب لذت بخشی را برای بازیکنان به ارمغان آورده است.

بهترین بازی تیراندازی سال 2020 کدام است؟

اگر علاقه مند به بازی های تیراندازی هستید، یکی از بهترین پیشنهاد های ما در این زمینه بازی Outriders می باشد.

برچسب‌ها:
nasrin

nasrin

خودم عاشق بازی های گروهی و همچنین داشتن اسباب بازی های جذابم. هنوز کودک درونم زندست!

دیدگاه‌ها

Avatar

minoo در ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ گفته:

هیجان بازی های آنلاین خیلی بیشتر از آفلاین هست.

پاسخ
Avatar

sina در ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ گفته:

لیست کاملی بود. ممنون بازیزا

پاسخ
Avatar

sasan در ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ گفته:

بازی انلاین واسه بچه پول داراست نه ما.

پاسخ

تمامی حقوق برای بازیزا محفوظ است.